reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Witam :)
Chociaż jestem już w drugiej ciąży, pierwszy raz zamierzam zacząć uczestniczyć w różnych ciążowych forach :)
Mam na imię Patrycja, mam 24 lata :)
14 stycznia, 2015 roku urodziłam śliczną córeczkę - Emilkę, obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży i bardzo się stresuję. Podzielcie się dziewczyny swoimi doświadczeniami, jak to jest być mamą dwójki maluchów, jak przechodziłyście drugą ciążę i wgl wszystko wszystko wszystko :D
 
reklama
Hej mam na imie Daria mam 26lat za 3 miesiace zostane mama teraz synek wiec super sie sklada bedzie parka,mam juz coreczke w wieku 8lat.
 
reklama
Witam jestem Oliwia mam 21 lat jestem mama rocznej Saruniu jeszcze mężatka ale na skraju końca i w obecnej separacji po 3,5 roku. Pochodzę z Wrocławia a w Szczecinie mieszkam od 3,5 roku szukam miłej koleżanki do wparcia miłych spacerków i przyjemnych rozmów
B24BC035-FF41-4F62-B2FA-4F21D658B802.jpeg
83E14928-6DC5-4894-92EA-C812450F063A.jpeg
 
Do góry