reklama

Poznajmy się!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez Gosia8112, 22 Sierpień 2008.

1. Gosia8112

Gosia8112 Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny będe jako pierwsza. Mam na imię Małgosia, mam 23 lata i cudownego męża Krystana. Obecnie nie pracuje. Mieszkamy w okolicach lubian na dolnym śląsku.:happy:
    Jedną ciąże miałam martwą. :no:
    Teraz jestem wg USG w 9 tygodniu ciąży. Przewidywalny termin porodu to 3 kwietnia 2009. :-)
    Jestem zapisana również do marcówek ponieważ wg moich obliczeń dzidziuś ma przyjść na świat 26 marca. Ale naj ważniejsze żeby był zdrowy. :-D
    Teraz leże z przeziębieniem w łóżku i pozdrawiam wszystkie kwietniówki.:tak:

2. didi

didi Fanka BB :)

No to ja będę druga

Mam na imię Danka i mam 28 lat.
    Mam już 2 wspaniałych chłopaków synka Albercika i mojego partnera Piotrka.
    Mieszkamy od 2 lat cala rodzina w Irlandii, ja nie pracuje, ale od jakiegoś czasu opiekuje się małą dziewczynka, z czego mam jakieś pieniążki dla siebie
    Alberta urodzialam w Pl. a jeśli wszystko pójdzie dobrze to nasze 2 maleństwo urodzę tutaj na wyspie..Oboje bardzo się cieszymy z rodzeństwa dla naszego łobuziaka:-D

3. reklama
  4. nenius

nenius Przyjaciółki 2008

ok, to teraz ja :-p

Mam na imię Aneta, mam 28 lat. Jestem już mamą Darii, trzylatki, która we wrześniu zaczyna przygodę z przedszkolem. Teraz razem z mężem Sławkiem czekamy na maleństwo kwietniowe. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze, bo początki ciąży z Darią były bardzo trudne (około 6 tygodni leżałam plackiem) - prawdopodobnie dlatego, że mam problemy z krzepliwością krwi.

Pracuję w polskim przedstawicielstwie zagranicznej fabryki, praca biurowa, przy kompie. Mieszkam w okolicach Warszawy.

5. Stjepa

Stjepa mama Ewuni i Rafcia

:-)

mam na imie ania, lat wkrotce 27, nie pracuje od kwietnia 2007, kiedy to urodzila sie ewa, teraz czekamy z mezem i corcia na kwietniaka numer dwa :-D (mam nadzieje ze to chlopak)

6. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

To teraz moja kolej

Na imię mam Małgosia a mój mąż Robert mamy oboje 35 lat i dwie córki Natalię lat 16 i Emilię lat 14. Mieszkamy sobie za Gdańskiem w pięknej okolicy wśród lasów i jezior, ja nie pracuję, hmm, tzn. zajmuję się dużym domem i ogrodem, a dodatkowo robię pazurki akrylowe w domu.
    Mam 3 psy i kota, a moje hobby to wystrój wnętrz, kwiaty i samochody.

7. Joasia_86

Joasia_86 Zaciekawiona BB

Teraz ja :-)

Mam na imię Joasia, jestem z Krakowa, razem z moim mężem Mateuszem tworzymy parę 22-latków :-)
    To moja pierwsza ciąża i nie powiem, bardzo się boję. Bo niedawno po roku przerwy zapisałam się do szkoły policealnej i od 27-go zaczynam nową pracę.
    Mój mąż pracuje, rodzice Nam pomagają, więc chyba nie jest źle :-)

8. Edi85

Edi85 kwietniowa mama 2009

Hej dziewczyny:-):-)

Mam na imię Edyta i mam 23 latka, mój mężon Piotr ma latek 29:-D, jesteśmy razem od 9 lat-moja pierwsza miłość:-):-), mieszkamy jak narazie u rodziców ale chcemy się przeprowadzić na swoje jeszcze przed porodem:-D, razem prowadzimy małą firmę, z której jakoś daje się wyżyć w tych ciężkich czasach...pozdrowienia dla wszystkich..:-):-)

9. ~*SaaRaa*~

~*SaaRaa*~ Fanka BB :)

To czas na mnie... Mam 23 latka (juz???...), moj kochany M 29 :) [ale zawsze nas w sklepie o dowód pytaja ;) ]
    Mieszkamy na Mazurach. Ja studiuje i pracuje w naszej rodzinnej nauce jazdy :)
    To bedzie nasza pierwsza dzidzia.. A ciesze sie tym bardziej, ze od tego roku przeprowadzilismy sie w koncu do wlasnego M :)

10. reklama
  11. alka303

alka303 Gość

hihi to teraz ja!
    mam na imię ula mam 28 lat (mnie tez sie o dowód często pytają hihihi) to moja druga cięża pierwsze dzicko poroniłam w 2004 roku, teraz jestem pełna nadzieii... termin mam na 19 kwietnia,
    jestem pedagogiem resocjalizatorem póki co siedzę w domciu i dbam o mężulka i mieszkanko które kończymy remontowac, mam psa co nie ma ogonka i zwariowana z nas ekipa :)

12. Agado

Agado Mamusia Mateuszka :)

No i ja:-)
    Mam na imię Agnieszka, 28 lat, od miesiąca jestem szczęśliwą mężatka a od 6 tygodni noszę pod serduchem małe cudeńko:-D To moja pierwsza ciąża.
    Mieszkamy z mężem koło Liverpoolu i jest nam tu całkiem dobrze.
    Tylko teraz przeraża mnie trochę służba zdrowia w UK. No ale dziś dostałam list ze szpitala w sprawie spotkania więc mam nadzieję, że trafię w dobre ręce.
    Sciskam wszystkie kwietniowe mamuśki:-)

Poleć forum