reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Cześć dziewczyny :-) mam na imię Marzena, mam 29 lat. Jestem już mamą Mateusza czterolatka. Razem z mężem Tomkiem czekamy na kwietniowego dzidziusia.
Pozdrawiam kwietniowe mamuśki :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem z Krakowa i mam 31 lat.
Mamy juz 4-letnia coreczke ... no i chyba czas najwyzszy na rodzenstwo :tak:
Pozdrowka dla wszystkich!

PS. jakby ktos chcial sie wstepnie umowic na spacerki z wozkami to dajcie znac!!!
;-)
 
To teraz czas na mnbie.Mam na imię Ania.Mam 23 lata.Razem z moim narzeczonym mieszkamy w Olsztynie.Ja pracuje ze zwierzatkami.;-) Dodatkowo wykańczamy pomalutku swoje mieszkanko.To nasza pierwsza dzidzia na którą bardzo mocno czekamy.Wg wyliczeń powinno pojawić się około 9 kwietnia ,ale ja mysle że z tydzień później ;-)
 
A co mi tam:-)

Mam na imie Ania, lat 30, moj Malzonek to Marcin, lat 29, milosc mojego zycia:tak: Pozdrawiam Kwietnioweczki:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Już bywam jakiś czas na tym forum ale jeszcze sie nie przedstawiłam:)

Mam na imię Urszula i mam 30 lat, mężulek o dwa latka jest starszy :) Jesteśmy ze sobą 14 lat:szok: a od 5 jako małżeństwo:) Mamy juz jeden owoc naszej miłości w postaci cudownego ponad 2-letniego synka Igorka a żeby sie nie nudził to "wyprodukowaliśmy" mu rodzeństwo które tak jak braciszek przyjdzie na świat w kwietniu:) i mamy wielkąąąą nadzieję że będzie to dziewczynkaa:)))

Pozdrawiam mamuśki:):-)
 
Witam! Jestem Gosia, mam 25 lat, wraz z narzeczonym (juz za 2 miesiace mężem) mieszkamy na Dolnym Śląsku - dokładnie w Kamiennej Górze. Jesteśmy razem już 12 lat:) i w kwietniu będzie nas trójeczka:) to moja pierwsza ciąża, nie ukrywam, że mam wiele obaw (bo już np przeziębiłam się czy wyskoczyła na ustach, na buzi opryszczka) jednakże jestem pełna nadziei że mojemu Maluszkowi to nie zagraża i że wszystko będzie dobrze:).
Mój Skarbuś ma już 7 tygodni:) pozdrawiam Wszystkie mamusie.
 
To teraz kolej na mnie ;-) Mam na imie Patrycja, z Darkiem jestesmy małżeństwem już ponad 2 latka :laugh2:Mieszkamy w Chorzowie. To jest nasza pierwsza ciąża i wiadomo, pełna obaw. Jak narazie wszystko idzie dobrze, no ale te okropne mdłości :dry:okropieństwo. Lekarz wyliczył mi termin na 16 kwietnia. Wydaje mi się że będzie dziewczynka :-D no ale to tylko takie moje przeczucia. Pozdrawiam kwietniówki, mam nadzieję że znajdzie sie jakaś z Chorzówa na wspólne spacerki :rofl2:
 
we wrzesniu, przeprowadzamy sie z Gliwic do Tarnowskich Gor:-D
Fajnie, że jest ktoś ze Śląska :tak: My co prawda mieszkamy w Rybniku, ale mój mąż codziennie dojeżdża do pracy w Gliwicach :-)

Mieszkamy w Chorzowie. Pozdrawiam kwietniówki, mam nadzieję że znajdzie sie jakaś z Chorzówa na wspólne spacerki :rofl2:
Do Chorzowa nie mamy tak daleko :tak: Co jakiś czas muszę jeździć do Chorzowa - chyba nawet pojadę w przyszłym tygodniu :-)
 
reklama
Do góry