reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Gosia8112

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2008
Postów
18
Miasto
Lubin
Cześć dziewczyny będe jako pierwsza. Mam na imię Małgosia, mam 23 lata i cudownego męża Krystana. Obecnie nie pracuje. Mieszkamy w okolicach lubian na dolnym śląsku.:happy:
Jedną ciąże miałam martwą. :no:
Teraz jestem wg USG w 9 tygodniu ciąży. Przewidywalny termin porodu to 3 kwietnia 2009. :-)
Jestem zapisana również do marcówek ponieważ wg moich obliczeń dzidziuś ma przyjść na świat 26 marca. Ale naj ważniejsze żeby był zdrowy. :-D
Teraz leże z przeziębieniem w łóżku i pozdrawiam wszystkie kwietniówki.:tak:





 
reklama
No to ja będę druga

Mam na imię Danka i mam 28 lat.
Mam już 2 wspaniałych chłopaków synka Albercika i mojego partnera Piotrka.
Mieszkamy od 2 lat cala rodzina w Irlandii, ja nie pracuje, ale od jakiegoś czasu opiekuje się małą dziewczynka, z czego mam jakieś pieniążki dla siebie
Alberta urodzialam w Pl. a jeśli wszystko pójdzie dobrze to nasze 2 maleństwo urodzę tutaj na wyspie..Oboje bardzo się cieszymy z rodzeństwa dla naszego łobuziaka:-D
 
ok, to teraz ja :-p

Mam na imię Aneta, mam 28 lat. Jestem już mamą Darii, trzylatki, która we wrześniu zaczyna przygodę z przedszkolem. Teraz razem z mężem Sławkiem czekamy na maleństwo kwietniowe. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze, bo początki ciąży z Darią były bardzo trudne (około 6 tygodni leżałam plackiem) - prawdopodobnie dlatego, że mam problemy z krzepliwością krwi.

Pracuję w polskim przedstawicielstwie zagranicznej fabryki, praca biurowa, przy kompie. Mieszkam w okolicach Warszawy.
 
:-)

mam na imie ania, lat wkrotce 27, nie pracuje od kwietnia 2007, kiedy to urodzila sie ewa, teraz czekamy z mezem i corcia na kwietniaka numer dwa :-D (mam nadzieje ze to chlopak)
 
To teraz moja kolej

Na imię mam Małgosia a mój mąż Robert mamy oboje 35 lat i dwie córki Natalię lat 16 i Emilię lat 14. Mieszkamy sobie za Gdańskiem w pięknej okolicy wśród lasów i jezior, ja nie pracuję, hmm, tzn. zajmuję się dużym domem i ogrodem, a dodatkowo robię pazurki akrylowe w domu.
Mam 3 psy i kota, a moje hobby to wystrój wnętrz, kwiaty i samochody.
 
Teraz ja :-)


Mam na imię Joasia, jestem z Krakowa, razem z moim mężem Mateuszem tworzymy parę 22-latków :-)
To moja pierwsza ciąża i nie powiem, bardzo się boję. Bo niedawno po roku przerwy zapisałam się do szkoły policealnej i od 27-go zaczynam nową pracę.
Mój mąż pracuje, rodzice Nam pomagają, więc chyba nie jest źle :-)
 
Hej dziewczyny:-):-)

Mam na imię Edyta i mam 23 latka, mój mężon Piotr ma latek 29:-D, jesteśmy razem od 9 lat-moja pierwsza miłość:-):-), mieszkamy jak narazie u rodziców ale chcemy się przeprowadzić na swoje jeszcze przed porodem:-D, razem prowadzimy małą firmę, z której jakoś daje się wyżyć w tych ciężkich czasach...pozdrowienia dla wszystkich..:-):-)
 
To czas na mnie... Mam 23 latka (juz???...), moj kochany M 29 :) [ale zawsze nas w sklepie o dowód pytaja ;) ]
Mieszkamy na Mazurach. Ja studiuje i pracuje w naszej rodzinnej nauce jazdy :)
To bedzie nasza pierwsza dzidzia.. A ciesze sie tym bardziej, ze od tego roku przeprowadzilismy sie w koncu do wlasnego M :)
 
hihi to teraz ja!
mam na imię ula mam 28 lat (mnie tez sie o dowód często pytają hihihi) to moja druga cięża pierwsze dzicko poroniłam w 2004 roku, teraz jestem pełna nadzieii... termin mam na 19 kwietnia,
jestem pedagogiem resocjalizatorem póki co siedzę w domciu i dbam o mężulka i mieszkanko które kończymy remontowac, mam psa co nie ma ogonka i zwariowana z nas ekipa :)

 
reklama
No i ja:-)
Mam na imię Agnieszka, 28 lat, od miesiąca jestem szczęśliwą mężatka a od 6 tygodni noszę pod serduchem małe cudeńko:-D To moja pierwsza ciąża.
Mieszkamy z mężem koło Liverpoolu i jest nam tu całkiem dobrze.
Tylko teraz przeraża mnie trochę służba zdrowia w UK. No ale dziś dostałam list ze szpitala w sprawie spotkania więc mam nadzieję, że trafię w dobre ręce.
Sciskam wszystkie kwietniowe mamuśki:-)
 
Do góry