reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam mam 29 lat to moje pierwsze upragnione dziecko chcialm chlopca a mam wspanialom dziewczynke .
Urodzila sie 3,770 kg i 59 cm
teraz ma juz prwie 8 miesiecy a wazy 8,880 kg niewiem ile ma wzrostu ale kupuje ubrnanka na rozmiar 85
023328990.png
 
reklama
Witam, ja rowniez jestem tu nowa, mam 2 corki, NATALIE ur 28.10.2006 i Marte yr 5.01.2009. ja na imie mam Kasia, i jestem ze szczecina:-)
 
reklama
hej:-) Mała miała być lipcówką , bo miałam na początek lipca termin:-) A tak to urodziła dzień po imieninach swojego taty, czyli można powiedzieć , że tatuś dostał najpiękniejszy prezent imieninowy w swoim zyciu:-D Pozdrowionka:-)
 
Do góry