reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

pozdrawiam gorąco wszystkie sierpnióweczki!! Mam na imię Ania, pochodzę z wielkopolski ale obecnie mieszkam w uk. Jestem mężatką od 2,5 roku a 8 sierpnia spodziewam się powitać na świecie moje pierwsze dzieciątko :). Już nie mogę się doczekać :)

Witam wszystkie Sierpnióweczki!! Super jest na tym forum, tyle fajnych porad i ciepłych słów się naczytałam że postanowiłam do was dołączyć :-)

Mam na imię Ania, jestem w pierwszej ciąży a termin mam na 8 sierpnia wg kalkulatora. Wg usg troszkę później ale ten pierwszy termin znacznie bardziej mi się podoba :-). Wiadomo - im szybciej zobaczę dzidzię tym lepiej :-)

Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy. Pochodzę z Poznania ale obecnie mieszkam w UK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wszystkie przyszłe sierpniowe mamusie!
Mam na imię Magda i jestem z Koszalina.
Termin mam na 14 sierpnia :-)
Trzecia rocznica ślubu powinna być już w trójkę :-D
To moje pierwsze maleństwo i nie mogę już go się doczekać!:-)

pozdrawiam!
 
Witam wszystkie mamy sierpniowe mam na imię ula i jeszcze do was się nie zapisałam.:-)Cieszę się że jest nas tak dużo i możemy sobie doradzać i pocieszać:tak:;-)
 
reklama
witam wszystkie dziewczyny
podziwiałam zdejęcia niektórych z was - rodzinki i dzieci na ogólnym
miło jak się widzi zdjęcie i można sobei kogoś lepiej wyobrazić :)
ja wrzucam naszą rodzinkę - takie w wersji demo wybrałam hihi bo akurat z października jak na weselu byliśmy, na co dzień jest mniej do oglądania wiec co tam - wrzucam co mam ładniejszego ;)

Synek miał tutaj 2 lata i 4 miesiące a my trochę więcej ;)
no a jak juz zaczęłam o wieku to ja mam 30, mąż 31
w sumie to nie wiem co jeszcze o sobie powiedzieć bo skąd i kto to mam wpisane w profilu :)a może warto dodać że mam na imię Magda...chociaż i tak na pewno pozostanę Baśką :tak:
dorzucę jeszcze synka wakacyjnego - bardzo lubi żeglować i pływać na kajaku i w ogóle wodę - tak, jak rodzice
 

Załączniki

  • PICT0023_7.jpg
    PICT0023_7.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 55
  • PICT0026_4.jpg
    PICT0026_4.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Do góry