reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Wrocław piękne miasto. Często tam bywałam zanim uciekłam do Szkocji...i czasami brakuje mi uroku tego miasta. Chociaż za Szczecinem też tęsknię :)
To moje pierwsze forum w życiu :) wiec mam nadzieję, że w miarę sprawnie się tutaj odnajdę.
Miłego dnia dla wszystkich brzuchatych wrześnióweczek.
 
reklama
Tak termin faktycznie rewelacyjny i taki charakterystyczny dla mojej rodziny. Sporo u nas wrześniowców a i ja sama urodziłam się 22 września. Może moja Mała wpadnie na pomysł aby dzielić z mamą datę urodzin?? Wszystko możliwe...prawda??
A tak przy okazji, jakieś wskazówki odnośnie poruszania się po forum dla nowicjuszki??
 
imie Sandra
wiek 22

stan cywilny mężatka
ilosc juz posiadanych dzieci 1
data porodu 26.09.2009
zawod lub wykonywana prace narazie bez pracy
gdzie mieszkam ciechanow
w moim brzuszku mieszka Oliwka
 
Witam przyszłe mamy! :)
imie Asia
wiek 25
stan cywilny mężatka
ilosc juz posiadanych dzieci 0 (jeszcze ;) )
data porodu 29.09.2009
zawod lub wykonywana praca obecnie bez pracy
gdzie mieszkam Szczecin
w moim brzuszku mieszka Lara :)
 
to ja się też dopiszę bo już posty wklejałam ale jakoś nie przedstawiłam się jeszcze za co przepraszam:zawstydzona/y:

imię Patrycja
wiek 22 (ukończę w grudniu :-))
stan cywilny mężatka
ilość dzieci 1 synuś Ś.P. Amadeuszek [*]
termin porodu 20.09.2009
zawód Technik Hotelarstwa
miejsce zamieszkania Ruda Śląska
płeć dzieciątka niespodzianka;-)
login na naszej klasie √ιק Patrycja i Adrian Ślesińscy √ιק :happy:
nr gg 5835526


 
Ostatnia edycja:
to ja się też dopiszę bo już posty wklejałam ale jakoś nie przedstawiłam się jeszcze za co przepraszam:zawstydzona/y:

imię Patrycja
wiek 22 (ukończę w grudniu :-))
stan cywilny mężatka
ilość dzieci 1 synuś Ś.P. Amadeuszek
[*]
termin porodu 20.09.2009
zawód Technik Hotelarstwa
miejsce zamieszkania Ruda Śląska
płeć dzieciątka niespodzianka;-)
login na naszej klasie Patrycja Ślesińska :happy:
nr gg 5835526




witaj na bb i uważaj bo to uzależnia:-p
 
reklama
Do góry