reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

witam daawno tu nie byłam ostatno to zaraz jak sie moje dziecie urodziło.....-zmieniłam login -bo pozapominałam haseł i zmieniłam maile mój stary login to Mamusia88 ale fajnie was czytac po takim czasie....
ide sie rozgościc
 
reklama
Witaj Mamusia ja Ciebie pamiętam bo wysyłałaś do mnie sms-ka po porodzie:tak: i tak nawet czasem
myślałam co tam u Was. Widzę, że kolejne Szczęście w drodze :happy2: ogromne gratulacje
 
Hej Mamusia pewnie że Cię pamiętam! Zastanawiałam się często co tam u Was słychać. Tak nagle zniknęłaś.
Gratuluje kolejnego maluszka!!
 
Hej Wszystkim mamom! Jestem Asia. Znalazłam wasze forum i bardzo mi się spodobało więc zalogowałam sie i witam z wsyztskimi. Jestem mama Jadzi, urodzona 28.10.2009 waga 2500kg wzrost 50 cm, punktów 10. Mam 25 lat jestem mężatką z Wrocławia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Wszystkim mamom! Jestem Asia. Znalazłam wasze forum i bardzo mi się spodobało więc zalogowałam sie i witam z wsyztskimi. Jestem mama Jadzi, urodzona 28.20.2009 waga 2500kg wzrost 50 cm, punktów 10. Mam 25 lat jestem mężatką z Wrocławia.
hej hej witamy a swoją drogą całkiem ciekawa data urodzenia 28.20.2010 hahahha:p żartuje:))))
 
Do góry