reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie.
Mam na imie Ola, mam 27 lat. Jestem ze Szczecina. Czytam forum kwietniowek regularnie juz od bardzo dawna, wiec w koncu czas sie przedstawic. Moja coreczka Natalka urodzila sie 20 kwietnia. Poniewaz juz sie przywitalam, postaram sie pisac, a nie tylko czytac ;)

bry :-D
 
Witam Was bardzo serdecznie po nocnym karmieniu! Czytam Was już jakiś czas, ale dopiero niedawno i mnie naszła potrzeba kontaktu. Jestem mamą cudownego synka, Wiktora, który oprócz olbrzymich pokładów miłości budzi we mnie czasem też nastroje trochę depresyjne :) Dlatego coraz bardziej potrzebne mi jest wsparcie innych Mam, które przechodzą to samo i wiedzą co mogę czuć. Z potrzeby dzielenia się i dobrymi i złymi chwilami rozpoczęłam nawet pisanie bloga, do którego czytania Was zapraszam - może odnajdziecie w nim trochę tego co same przeżywacie i będziecie czasem dzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami i komentarzami - A kiss got me this (Blog o naszym synku i o stawaniu się rodzicami). Pozdrawiam gorąco! Ewa
 
Cześć. Nazywam się Basia mam 28 lat. 2 kwietnia, po ciężkich przejściach - zostałam mamą. Była to moja pierwsza ciąża, która nam łatwo nie przyszła (2,5 roku starań i dzięki leczeniu w klinice udało się). Z mężem jesteśmy razem 11 lat a po ślubie 3,5 roku.
 
reklama
mam na imie Ewa mam 27lat,mam prawie 6miesiecznego Maximilianka,pochodze ze Slaska z Jaworzna,ale mieszkam juz 8lat w Grecji na wyspie Syros.z mezem poznalismy sie w Polsce 9lat temu a po slubie jestesmy 2lata.prubowalismy pol roku,ale mialam cyste i musieli mi ja usunac i po tej operacji (3 miesiace)zaszlam w upragniona ciaze.teraz jestem na urlopie wychowawczym.interesuje sie fotografia i uprawiam jogging juz 5lat(niedawno wrocilam do sportu odkad przestalam karmic piersia).pracuje jako pracownik fizyczny
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry