reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny:) Mam na imię Ania , mam 21lat i jestem z Białegostoku. W lipcu wyszłam za mąż ale o nasze maleństwo staraliśmy się już od kwietnia:) I właśnie ten miesiąc dla nas bedzie najszczęśliwszym bo w tym też miesiącu urodzi się nasze najwieksze SZCZĘŚCIE:) Jesteśmy bardzo szcześliwi i już nie możemy doczekac sie naszego Skarba:)
 
reklama
Witajcie kwietnióweczki:)

Mam na imię Agnieszka, jestem mamą najkochańszej córeczki na świecie, która ma 4 latka i właśnie spodziewam się drugiego bobaska. Pozdrawiam i życze Nam wszystkim spokojnej ciaży:tak::-)
 
Hej, a ja nazywam sie Ewa, mam juz (niestety...) 35 lat (chyba jestem tu najstarsza :-/) i choc jestem socjologiem to zawodowo zajmuje sie funduszmi z UE. Mieszkamy we Wroclawiu, mamy ponad roczna super coreczke, i choc na poczatku bylo ciezko (wlacznie z ciaza), to zapragnelismy, zeby miala z kim ganiac :). I szczerze powiem ze jestem w szoku ze sie udalo, bo staralismy sie w ciemno, gdyz jeszcze mi nie wrocila @. A tu taka niespodzianka! Tak podejrzewamy ze termin wyjdzie na koniec kwietnia, cos kolo 29.
Pozdrawiam

Adasiowamama, jak bedziesz chciala pomocy w zwiazku z przneosinami do Wrocka do pisz, jak tylko bede mogla pomoge :) Zapewniam Cie ze we Wro jest fajnie!
 
Hej, a ja nazywam sie Ewa, mam juz (niestety...) 35 lat (chyba jestem tu najstarsza :-/) i choc jestem socjologiem to zawodowo zajmuje sie funduszmi z UE. Mieszkamy we Wroclawiu, mamy ponad roczna super coreczke, i choc na poczatku bylo ciezko (wlacznie z ciaza), to zapragnelismy, zeby miala z kim ganiac :). I szczerze powiem ze jestem w szoku ze sie udalo, bo staralismy sie w ciemno, gdyz jeszcze mi nie wrocila @. A tu taka niespodzianka! Tak podejrzewamy ze termin wyjdzie na koniec kwietnia, cos kolo 29.
Pozdrawiam

Adasiowamama, jak bedziesz chciala pomocy w zwiazku z przneosinami do Wrocka do pisz, jak tylko bede mogla pomoge :) Zapewniam Cie ze we Wro jest fajnie!


Przypadkowo weszłam na Wasze forum - i życzę Ci wszystkiego najlepszego - 35 lat to piękny wiek - ja mam 38 i za 5 tygodni przywitam swojego synka... tobie także życzę spokojnej ciąży. :tak::tak::tak:

POZDRAWIAM GORĄCO
 
Witam! Mam na imię Ania lat 25 i jestem chyba pierwszą kwietniówką, która spodziewa sie trzeciego dzidziusia. Synek ma 5 lat i 4m-ce a córeczka 2 i pół:-) Termin mam wyznaczony na 01.04. Jak narazie czuję sie super :-) i oby cała ciąża tak wyglądała.
 
Jolek71 dzieki za otuche. Odrazu mi razniej :-). Tez zycze spokojnego rozwiazania :)No i zeby nam sie te kosci nie rozpadly podczas wychowywania babli ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry