reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć. Ma na imię Magda, mam 29 lat i 3 miesiące temu wyszłam za mąż. Mieszkam pod Warszawą w Ząbkach. Zajmuje się reklamą i zajęciami dla dzieci. Bardzo się bałam, że nasze starania o dzieciątko będą długie, ale udało się i jestem w ciąży. Ogromnie szczęśliwa, troche przerażona i pełna obaw, czy wszystko będzie dobrze. Trzymam za wszystkie kwietniówki kciuki, aby jak najlepiej i bezproblemowo ciąża nam mijała do upragnionych dni kwietniowych :)
pozdrawiam ciepło
 
reklama
Witam was dziewczyny,
Mam na imie Basia, mam 24 lata i jestem z okolic Warszawawy, z moim narzeczonym jesteśmy ze sobą 4lata i 8 miesięcy. Termin porodu wg OM mam na 25 kwietnia, staraliśmy się od końca maja o maleństwo.
skończyłam 3 letnie studia na kierunku Finanse i Bankowość i obecnie dostałam się na studia uzupełniające zaoczne na zbliżony kierunek. pracuję w księgowości.
 
Witam!
Mam na imię Agata, mam 25 lat i jestem szczęśliwą mężatką od prawie roku. To jest moja pierwsza ciąża więc siedzi we mnie wiele obaw i niepewności, zwłaszcza że dzidzi pojawia się w dosyć trudnym jak dla mnie momencie życia... ponieważ dokładnie miesiąc temu okazało się że mam problem z nerką. Przeszłam wiele badań (m.in tomografię komputerową) i brałam dosyć ciężkie antybiotyki i po wyjściu ze szpitala okazało się że jestem w ciąży... mam nadzieję, że to wszystko nie zaszkodziło mojej fasolce, że zaczęło serduszko jej bić. niedługo się okaże....

 
:-)To i ja już się przedstawię, chociaż dalej pełna lęku, że zapeszę.
Mam na imię Magda. Mam 28 lat. Od 3 lat jestem mężatką.
Mam niespełna 10 miesięczną córeczkę Izabelę, która nie była planowana.
Za to teraz dzidziuś planowy - mam nadzieję, że chłopiec do pary!
Uważam, że macierzyństwo to najpiękniejsze, co może spotkać kobietę, chociaż jeszcze 2 lata temu nikt bym mnie do takiej opinii nie przekonał!!!!
Mój termin porodu z OM to 28 kwietnia.
Ale jak pójdzie jak z Izą to urodzę pewnie w Maju.
Niemniej jednak przyłączam się do kwietniówek:-)
 
czesc dziewczyny!
Mam na imie Justyna, mam 31 lat i jestem w 8 tygodniu ciazy. Jestem juz 7 lat mezatka i mieszkam w Niemczech. Odkad wyszlam za maz staralismy sie o dzidziusia, niestety dwa razy poronilam. Ale znowu sie udalo! bardzo jestesmy szczesliwi, ale i pelni obaw. Zapisalam sie na forum, bo bardzo chce pogadac z dziewczynami, ktore tez sa w ciazy, chcialabym sie was poradzic na wiele tematow, ktore mnie irytuja, chcialabym poznac jak wy ciaze przechodzicie, nazbierac nowych wiadomosci i dzieki temu rozwiac rozterki ktore mi po glowie chodza..:blink: bardzo sie ciesze, ze odwazylam sie tu zapisac, czytam czesto forum i naprawde to co piszecie jest bardzo pomocne. mam nadzieje ze ktos mi cos odpisze...;-) pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam!!
 
czesc dziewczyny!
Mam na imie Justyna, mam 31 lat i jestem w 8 tygodniu ciazy. Jestem juz 7 lat mezatka i mieszkam w Niemczech. Odkad wyszlam za maz staralismy sie o dzidziusia, niestety dwa razy poronilam. Ale znowu sie udalo! bardzo jestesmy szczesliwi, ale i pelni obaw. Zapisalam sie na forum, bo bardzo chce pogadac z dziewczynami, ktore tez sa w ciazy, chcialabym sie was poradzic na wiele tematow, ktore mnie irytuja, chcialabym poznac jak wy ciaze przechodzicie, nazbierac nowych wiadomosci i dzieki temu rozwiac rozterki ktore mi po glowie chodza..:blink: bardzo sie ciesze, ze odwazylam sie tu zapisac, czytam czesto forum i naprawde to co piszecie jest bardzo pomocne. mam nadzieje ze ktos mi cos odpisze...;-) pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam!!

Witaj justyna!
Mam nadzieję, że tym razem dotrwacie z maluszkiem do końca.
Pisz często. Fajnie, że do nas dołączyłaś.
Wstaw sobie suwaczek- tu piszą jak:-)
https://www.babyboom.pl/forum/jak-korzystac-z-forum-f42/wklejanie-licznikow-suwaczkow-58/


Kurczę... już się wkręciłam, a miałam się przedwcześnie nie cieszyć
Cicho- sza!
 
Malena81 - Witaj wśród nas! ;-) Może jednak uda się zdążyć jeszcze w kwietniu z narodzinami :-) Duzo zdrowia życze przyszłej podwójnej mamie ;-)

Justa24 - Cześć:tak: Napewno będziemy odpisywać- po to tu jesteśmy- żeby dzielić się swoimi wrażeniami radościami i troskami oraz oczywiście wiedzą i doświadczeniem, które każda z nas w jakiś sposób posiada ;-) ja akutat najmniejsze bo to moja pierwsza ciąża, ale nadrabiam braki edukując się narazie "w teorii" :-)
 
czesc!:-)
o jak super, ze odpisujecie, teraz wlasnie sie zajmuje wklejeniem sobie tego suwaka, ale cos mi nie wychodzi, nie wiem gdzie mam to wkleic, bo suwaka juz zrobilam sobie...hihi
 
reklama
czesc!:-)
o jak super, ze odpisujecie, teraz wlasnie sie zajmuje wklejeniem sobie tego suwaka, ale cos mi nie wychodzi, nie wiem gdzie mam to wkleic, bo suwaka juz zrobilam sobie...hihi

Wejdź w swoim profilu w ustawienia, a potem "Edytuj sygnaturę"
I tam w klej ten BBCcode czy jakoś takoś.
Powinno hulać!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry