reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
9 Styczeń 2009
Postów
7 513
Miasto
Silesia
W tym wątku napiszmy coś o sobie.Imię,wiek, ile sie staralisy itp:-)

Więc tak jestem Marzena mam 20 lat, pochodzę ze Śląska.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam na imię Małgosia i również pochodzę ze Śląska a dokładniej z Chorzowa. Od kwietnia 2008 jestem szczęśliwą mężatką (dzidziuś urodzi się mniej więcej na naszą drugą rocznicę ślubu). W październiku zacznę ostatni rok studiów pedagogicznych (zaocznie). Na co dzień pracuję w przedszkolu jako nauczyciel.
Jest to moja pierwsza ciąża - termin porodu według OM 12 kwiecień.
A czym sie interesuję...oj dużo tego ;-) Tańcem, literaturą, teatrem i wszystkim tym, co jest związane z moim zawodem.
 
Ja mam na imię Klaudia, mam 24 lata, od października 2008 jestem szczęśliwą mężatką. Pracuję w dziale prawnym, w prywatnej firmie, od października idę dalej na studia, na uzupełniające magisterskie - administracja.:-)
 
Witam.Jestem Aga i jestem w 9 tygodniu ciąży.Mam 19 lat.To wspaniałe uczucie.Czekamy z moim chłopakiem na nasze pierwsze USG
 
Czesc , ja jestem Ilona , jestesm z pod Szczecin ale mieszkam od 3 lat w Dublinie (Irl) i pracuje w urzedzie do rozliczania Vatu w europie i na swiecie.
4 czerwca 2009 odbyl sie nasz slub.Jestesmy juz z mezem 6 lat razem.
W zeszlym roku stracilam coreczke w 23 tygodniu ciazy.Tamta ciaza byla nieplanowana.
Planowalismy ciaze po slubie i dzieki Bogu sie udalo.
Pozdrawiam serdecznie
 
mam na imie Ola, mam 28 lat i 3 letnia coreczke Krysie,
2 ciaza udala sie za 2 podejsciem i tak jestem w szoku ze tak szybko
jestem mezatka (4 lata po slubie), oboje dzieci planowane
z zawodu jestem mgr inz informatyki a pracuje jako konsutltant-programista java mieszkamy cala rodzinka w Holandii w Leiden, pochodze z Bygdoszczy, maz(inzynier elektronik) z Zielonej Gory

interesuje sie muzyka szczegolnie rock'owa, uwielbiam tanczyc i imprezowac, kiedys duzo sobie czytalam teraz duzo czytam corce, lubie plywac i jezdzic na wycieczki w nowe miejsca

nie lubie sie spozniac, sprzatac bez powodu :dry:i klamstwa
 
Witam mam na imie Milena mam 25 lat, o dziecko staraliśmy sie 3 miesiace wcześniej leczyłam się 1,5 roku (stwierdzono u mnie PCOS) ale naszczęście udało się:-D obecnie jestem w piątym tygodniu ciaży:-)
 
reklama
Mam na imię Marlena, mam 26 lat, jestem mężatką od czerwca 2007, nasza córeczka Natalka ma 1,6 roku, jestem ze Śląska. Obecnie nie pracuje, jestem w domku z małą:-). Udało się Nam za pierwszym razem:tak: szok.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry