reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mam na imię Agnieszka,mam 26 lat.Pierwsze dziecko za dwa tygodnie skończy 2 latka- udało się za pierwszym razem, drugie urodzi się w kwietniu- też za pierwszym podejściem.
Studiowałam zaocznie finanse i rachunkowoc ale skończyłam na licencjacie,pracowałam w między czasie w sklepach teraz nie pracuję.
 
reklama
Witam, mam na imie Justyna, mam 25 lat, mieszkam w Wałczu (pomorze zachodnie), mam 2,5 rocznego synka. Z zawodu jestem ekonomistą, za miesiąc będę bronić tytuł magistra :-) W tej chwili nie pracuje poniewaz zajmuje się dzieckiem i domem. Jestem mężatką od 3 lat. Oboje dzieci jest planowanych, o synka staralismy się pół roku, teraz udało się po 7 miesiącach :-) Interesuje sie podróżami, uwielbiam przyrodę i uwielbiam spędzać czas na łonie natury :-) jak na pierwszy raz chyba wystarczy, reszta wyjdzie w czasie, mamy dużo czasu.......
 
Mam na imie sandra... mam prawie 21 lat (skoncze 26 sierpnia).. mieszkam w uk... o malenstwo staralismy sie 1,5 roku... z pcos... z problemami hormonalnymi... ale z SUKCESEM :-):tak::tak::tak:
 
Mam na imię Marta, ide na 5 rok studiów lekarskich, od maja 2008 jestem zaręczona z Jackiem, który ma 26 lat, studia za sobą i pracuje jako informatyk. Ciąża zupełnie nieplanowana i jestem trochę przerażona, ale cóż, jakoś damy sobie radę:).
 
Witam ja z marcóweczek:-D
Widzę że dużo tutaj przyszłych mam ze śląska, dlatego myślę że wzajemnie będziemy mogły sobie udzielać informacji dotyczących lekarzy i szpitali także super. Pomyślałam, żeby stworzyć nowy wątek na forum regionalnym dla wszystkich ciężarówek, bo z danego miesiąca będzie nas mało, co wy na to?

Skoro się tu odzywam to wypada się przedstawić:-)

Mam na imię Monika i mam 25 lat pracuję w firmie rodzinnej, po porodzie chcę zostać w domu z dzieckiem do lat przedszkolnych. Spodziewam się dzidziusia po raz pierwszy, dlatego wszystkie doświadczone mamy będą mi bardzo pomocne:happy2:.
 
Hej, ja mam 24 lata, od ponad roku mezatka, staramy sie od lutego '09, udalo sie w szostym cyklu, ale nie obylo sie bez badan - tyyyyle ile ze mnie krwi ulali to cos strasznego! Mialam mnostwo badan, mnostwo usg, a skonczylo sie na stymulacji cyklu CLO i ziolkami ojca Sroki :-D
 
Witam, mam 27 lat jestem ponad 2 lata po ślubie cywilnym i ponad rok po kościelnym.
Z zawodu jestem nauczycielką języka polskiego, ale nigdy tego zawodu nie miałam okazji wykonywać. Pracowałam jako sekretarz szkoły.
Mam półtoraroczną córeczkę Hanię, o którą staraliśmy się 3 miesiące.
Teraz nie staraliśmy się, tylko "zaryzykowaliśmy" no i jest :)
Chcieliśmy drugie dziecko tylko nie mieliśmy sprecyzowanych planów, kiedy miałoby ono być. Będzie w kwietniu :)
Właśiwie to nei byłam jeszcze u lekarza, bo czekam do 6 tygodnia.
No ale nei mam okresu, test wyszedł na plus i od raz po mnie widać, bo mam już tak jak z Hanią zaokrąglony brzuszek.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry