reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, mam na imię Asia, mam 30 lat, z mężem staramy sie o dzidziusia od 3 lat, w tamtym roku poroniłam, teraz prawdopodobnie sie udało, odebrałą wynik hcg wynosi 325,5 , jeżeli dobrze wyliczyłam to jestem 2 poczatek 3 tygodnia od zapłodnienia. Juz od tygodnia sie fatalnie czuje i coś przeczuwała, w poniedziałek robię drugie badanie a potem do mojego ginekologa, trzymajcie kciuki

ticker.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja się przedstawię.;-)
Nazywam się Ola, mam 24 lata a od dwóch jestem szczęśliwą mężatką. Studiuję psychologie, a mąż prowadzi firmę... O dzidzię staramy się dwa latka. A mój synuś Krzyś po porodzie zmarł (39 t.c) Miejmy nadzieję że ta ciąza nie skonczy sie tragedią (nie daj Boże...)
Pochodzę z woj. kujawsko - pomorskiego :tak:


pozdrawiam!
 
toola, mam rodzinkę w Bydgoszczy. :-)
Ja mieszkam w Jacewie, takiej małej wiosce koło Inowrocławia... ;-)
 
Witajcie wszystkie Mamy!!! :-D
Mam na imię Ela, mam 26 lat i od dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką. :-) O dzieciątku myśleliśmy z mężusiem od jakiegoś czasu, ale zdecydowaliśmy się niedawno i o dziwo- od razu się udało! :-D Teraz szczęśliwi czekamy na narodziny naszego maleństwa, ale jeszcze daleka droga przed nami... ;-)
 
Witam Was serdecznie!!!

Nazywam się Bogna,mam 24 lata, w czerwcu skończyłam studia i 12 września wychodzę za mąż. Pochodzę z Gdańska,ale aktualnie mieszkam w Małopolsce. W ciąży jestem pierwszy raz i nie była ona planowana -myślelismy o dziecku troszke po slubie,ale cieszymy sie bardzo,że tak nam sie udało:) Ja-zapewne jak wiekszość kobiet bedacych po raz pierwszy w ciazy-jestem "oszołomiona,zdezorientowana i bardzo szczęśliwa" hehe:) Mam nadzieje,że forum Kwietniówek 2010 bardzo mi pomoże odpowiedzieć na wiele pytan i że razem będziemy się wspierać!Pozdrawiam Was mocno:-)
 
Witam, mam na imię Asia, mam 30 lat, z mężem staramy sie o dzidziusia od 3 lat, w tamtym roku poroniłam, teraz prawdopodobnie sie udało, odebrałą wynik hcg wynosi 325,5 , jeżeli dobrze wyliczyłam to jestem 2 poczatek 3 tygodnia od zapłodnienia. Juz od tygodnia sie fatalnie czuje i coś przeczuwała, w poniedziałek robię drugie badanie a potem do mojego ginekologa, trzymajcie kciuki

ticker.php

widze ze jestesmy w tym samym tygodniu i dniu ciazy :-):-):tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry