reklama

Poznajmy sie...

Temat na forum 'Archiwum mam wrześniowych'10' rozpoczęty przez dorotka.1, 11 Styczeń 2010.

1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

skoro bedziemy spedzac ze sobą troszke wiecej czasu to proponuje zebysmy lepiej sie poznaly:-):-):-)

dorota, radom,lat 29,mezatka,córeczka julia--czerwiec 2007
    to jak juz wszystkie piszecie co robicie--lekarz dentysta

Ostatnia edycja: 22 Styczeń 2010
  2. saly

saly Zadomowiona(y)

Gosia, Opole, lat 27, mężatka, córcia Hanulka- sierpień 2008:tak:

3. reklama
  4. Anja78

Anja78 matka superstar

Ania, 32lata:baffled: za chwil kilka, Gdansk, 2 letnia Nadia no i krewetka
    zawod: z wykszatlcenia programista internetowy,prowadzimy z malzem firme o zupelnie innym temacie, alei tak siedze w domu i zajmuje sie Duska:confused:wiec kariera kwitnie:-D
    zainteresowania : podrozowanie : AZJA, filozofia wschodu, joga, gotowanie filmy i ksiazki na to ostatnie niestety brak czasu coraz bardziej:zawstydzona/y:

5. Hausfrau

Hausfrau Fanka BB :)

Agnieszka, lat 28, Siegen (Niemcy), męzatka od 2006 roku.
    Pracuję na część etatu jako biurówka.

6. kasialle

kasialle Fanka BB :)

Miło mi się przedstawić i poznać miłe Panie ;)
    Kasia, lat 28, mężuś od 06.2004, synuś Julian od 06.2008.
    Coś tam dopiszę jeszcze:
    Obecnie mieszkam w Bydgoszczy, nie zamierzam się przeprowadzac jak na razie ;)
    Pracuję w zawodzie, w firmie projektowo - wykonawczej, branża ciepłownictwo. Dodatkowo pomagam mężusiowi w działalności, ta sama branża.
    Uwielbiam to co robię

Ostatnia edycja: 10 Luty 2010
  7. madzia1980

madzia1980 Zaciekawiona BB

A u mnie wszystko widać jak na dłoni :) Magda, rocznik 80, mężata. Z zawodu belfer. A reprezentuje piękne miasto nad Brdą :)

8. wanilia_sky

wanilia_sky Przyjaciółki 2008

Andżelika dla znajomych Andzia Wschowa ( lubuskie ) lat 33,mężatka mam dwóch synków 10 i 11 lat

9. muszynianka21

muszynianka21 Aktywna w BB

Paulina lat 22-Kraków-Mężatka od 2008r, mam córcie Kasie (sierpien2009).Termin mam na przełomie sierpnia i września wiec postanowiłam i do wrześnióweczek dołączyc. Zajmuje sie wychowywaniem córki, wczesniej pracowałam jako księgowa. Miło mi poznac i mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swego grona :) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

10. reklama
  11. bata

bata Styczniowe mamy'06

Beata, lat 31 (za 2 m-ce), syn Hubert 31.12.2005, nauczyciel akademicki

12. asiek1000

asiek1000 mama Juli & Leny

Asia lat 26, mężatka córcia Julia urodzona 28.09.2007 miejscowosc zielona góra
    jakbym wypełniała jakąś ankiete;-)

Poleć forum