reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie...

Miło mi bliżej coś sie o Was dowiedzieć. Trochę o mnie:
Sylwia, 30 lat jeszcze przez tydzień, jeden mąż, jeden syn z 7.1.2009. Mieszkam obecnie pod Warszawą, duzo mnie łączy z Gdynia - kocham to miasto i tęsknie.
Jestem trenerem umiejętności interpersonalnych, po prostu zajmuję się szkoleniami z zakresu komunikacji, asertywności, bankowości, rozwojem dzieci itp.
Uwielbiam spędzać czas na rodzinnych wycieczkach, zabawach z naszą trójką a niebawem czwórką. Lubię gotować, czytać książki, iinych nie pamietam odkąd mam Antosia :(
Najbardziej cenię kontakty z innymi ludźmi.
Fascynuje mnie rozwój dzieci do szóstego roku życia.
 
reklama
Asia, lat 27, synowie Patryk lat 6 i Tymoteusz 1,5
Mężatka od lat prawie siedmiu.
Miejscowość Rzeszów
Zawód- kiedyś prowadziłam firmę, teraz tylko pomagam.
 
Żaneta - 28 lat, 2 dzieci Miłosz 7 lat i Olka (zaraz) 4 latka, obecnie pracuję jako asystentka - sekretarka w małej firmie. Uwielbiam fotografować dzieci (portrety), chciałabym się tym zając zawodowo :)
 
Justyna, lat 26( prawie), mężatka. Obecnie zajmuję się moją 16 miesięczną córeczką. Mieszkamy w Warszawie
 
Beata lat 25. Mężata i dzieciata;-) Michał z sierpnia08, obecnie 16m-cy. Jestem z Krosna. zyjemy na wyjazdach między Hiszpanią a Polską. Póki co mieszkamy w PL:-)
 
Alina rocznik 1982 ale z grudnia wiec nadal mam 27 :-)
Od sierpnia 2009 mężatka
Mieszkamy w miejscowości pod Poznaniem
Pierwsza ciąza
termin prawdopodobnie na sam początek wrzesnia wiec jestem tutaj :-)
pracuje w agencji pocztowej
 
Julia, lat 22. Od dwóch lat mężatka. Mam córcie, Francesskę ma 3 latka. To moja druga, oczekiwana ciąża. :) Mieszkamy w Inowrocławiu. :)
Zrezygnowałam ze studiów, ze względu na Francesskę i ciąże.
 
Agnieszka jeszcze lat 27, mężatka od ponad 4 lat, we wrześniu minie nam 5 latek , super prezent nam się szykuje ;-):tak: Mamy córkę Julie z 11.2006r. Prowadzę własną firme a teraz szykuje mi się L4 :-)
 
Monika, lat 29 Mężatką jestem od 7 lat, mam 5 letniego syna _Huberta. Aktualnie nie pracuję, zajmuję się moim domkiem i dorabiam sobie troszkę na allegro.
miejsce zamieszkania: dolny śląsk
 
reklama
beata rocznik 84..... 14 stukla mi 26 :tak: mieszkam w gdansku pierwsze dziecko w drodze :-):-):-) jedno przyszywane :-):-):-):-):-) czyli corcia mojego narzeczonego z poprzedniego malzenstwa :tak::tak::tak::tak: moja kochana Polunia lat 7 :-):-):-):-) zareczeni od wrzesnia 09 :-):-):-)
 
Do góry