reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

Hej wszystkim. To i ja się dołączę. Na imię mi Paulina, mam 25 lat, mieszkam w Wawie. I powiem, że wczoraj się dowiedziałam, że ktoś w brzuszku sobie mieszka. Terminu jeszcze nie znam, bo na wizytę idę w przyszłym tygodniu. Buziaczki dla wszystkich
 
reklama
Witam Kobietki :):) Jestem tu nowa więc może się przedstawię

Małgosia 26 lat obecnie mieszkam w Londynie i pracuje w żłobku z dzieciuszkami 2-3 letnimi, mężatką jestem dwa lata i 5 miesięcy,
a to mój 5 tydzień ciąży
 
Tu Magda. Widzę, że dużo nauczycielek.. lekarze narzekają, że to nerwowy naród.. witajcie w klubie;) Mam 36 lat, staż w małżeństwie 2 lata i 5 miesięcy, mieszkam na północy Polski. A, no i dodam, że to mój pierwszy raz.. znaczy ciąża ewentualna..
pozdrawiam Ws, Dziewczyny, staram się ten nasz tłum ogarnąć, ciężko to idzie.
Ale co tam, mamy jeszcze parę miesięcy na poznanie się :)
Dobrego wieczoru wszystkim! ( i nocy...:)
 
Witam się i ja :-) Jestem Asia, mam 25 lat. Szczęśliwa mężatka od ponad 2 lat. To moja druga ciąża - córcia lada dzień skończy 9 miesięcy. Zawsze marzyły nam się dzieciaczki z małą różnicą wieku i wygląda na to, że się udało :rofl2:
 
Tusenfryd 18: Chyba jest jeszcze Małgosia 37,ale coś ostatnio zamilkła. Więc chyba jest nas więcej.
Małgosiuuuuuuuu!Jesteś?...:)
Mimo wieku czuję się absolutnie kompletnie zielona...
 
Witam wszystkie przyszłe mamy. Mam na imię Gosia i mam 31 lat. Z wykształcenia jestem filologiem słowiańskim a pracuje w klinice medycznej w Warszawie. Małżeństwem jesteśmy od 3 lat i mamy dwuletnią córeczkę Olę.
 
Jestem Kaśka.
Mam 36 lat i też się bałam, że będę najstarsza. Ale wychodzi z tego, że jestem trzecią przyszłą mamą w tym wieku.
Z wykształcenia jestem mgr ekonomii i pracuję jako księgowa.
Staż w małżeństwie też mam długi, bo ponad 16-letni. No i najważniejsze. Mam już dwoje dzieci 16-letni syn i 11-letnia córcia. No i teraz to trzecie maleństwo, które zaczyna rosnąć we mnie.
 
reklama
Do góry