reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

Aestima - jak przez mgłę :baffled: No masz rację, ale dla równowago się pojawiły też nowe później.
Ja - Zołza - fajnie, ja jestem praktycznie niespacerowa mamuśka więc nie poznaję, natomiast wiem już, że te walenie w sufit o różnych dziwnych porach to chłopiec 7 mc starszy od Młodej :tak:- czyli mamy kolegę po sąsiedzku. Wydaje mi się nawet, że byłam... słuchaczem produkcji w/w:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Czy nieźle... u mnie niezła akustyka - może nie jak w bloku z wielkiej płyty, ale zawsze - jak imprezy były to się zastanawiałam czy tańców z krzesłem nie odstawiają bo takie szuranie było słychać - ale że i densy jakieś 2 x do roku były i produkcja nie codziennie - jak dla mnie to jakby nwet rzadko - ale raz nawet w łazience się im przytrafiło :-p- to dało się wytrzymać - w sumie jak nie chcesz słyszeć sąsiada to się na pustynie wyprowadź. Ja nie jestem z tych co będą patrzeć oskarżycielskim wzrokiem w windzie, zważywszy, że nawet nie kojarzę którzy to. :rofl2:
 
reklama
Do góry