reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

to i tu sie przywitam:)
imie:magda
lat:28
dzieci:2 szt->Kuba:15m-cy i Wiktor:4 tyg.
z M:7 lat razem,ponad 2 po slubie
zawód:po studiach turystycznych,pracuje w branzy hazardowej,obecnie na macierzynskim
odpoczywam:kiedy tylko moge a moge rzadko kiedy :)
film:miasto aniołów,adwokat diabła
ksiazka:ostatnio "12xsmierć"-M.Paulli
nie lubie:"zyczliwych kolezanek" i nieprzespanych nocy
wnerwia mnie:czyt.wyzej
marzenie:nauczyc sie jazdy na rolkach:)
 
reklama
Imię- Malina
Lat- 20
Dzieci- brak jeszcze
Zajęcie- studentka
obecnie w ciąży, z przerażeniem stwierdziłam że wszystkie moje koleżanki zajęte imprezowaniem nie mają czasu ani ochoty na spotkania poza zadymionymi klubami... Szukam więc sympatycznej przyszłej mamy ze Szczecina która czuje się podobnie i ma ochotę czasem wyskoczyć na miłe pogaduchy przy herbacie:)
 
imie:Justyna
lat - 22
dzieci:1 Grześ
z TŻ od ponad 2 lat (chyba nie pamiętam ile)
zawód:studentka
film: wszystko co jest komedią
nie lubie:mieszkać w bloku!!!!!!!
wnerwia mnie:jw
marzenie: mieć 3 dzieci, wspaniałą pracę, mieć duuuużo czasu dla rodziny
 
Witam, to chyba moja kolej się przedstawić:)
imię : Natalia
lat - hmmm troszkę jest tego-32
dzieci - nasza niunia jest w drodze
z moim A- będzie już z 10 latek
praca- branża chemiczna- od czerwca jestem na zwolnieniu lekarskim- ciąża na początku zagrożona, teraz niunia jest już grzeczna :-)
ulubiona książka - troszkę w ciąży nadrabiam zaległości, ale teraz na tapecie jest cała seria, autorka :Camilla Läckberg. Czekam na najnowszą-Latarnika
odpoczywam przy... - teraz to chyba tv i seriale
wnerwia mnie - od czego by tu zacząć...:), żart oczywiście, aż tak dużo rzeczy nie ma
nie lubię -łatwiej napisać co lubię-uwielbiam słodkości:)
marzenie do spełnienia - nie będę oryginalna pewnie, ale własne mieszkanko, domek...
Ufff ale się rozpisałam.
 
Hej.

To teraz ja :)

Jestem Lucyna i mam 26 lat.
Moje pierwsze maleństwo jest w drodze (15 tydzień)
Tuż przed ciążą skończyłam moje drugie studia no i nie zdążyłam znaleźć pracy bo spotkała nas niespodzianka :)
Z moim T. jesteśmy 5 tyg po ślubie :), razem niecałe 2 lata. (trochę nas zaskoczył fakt ze w czasie ślubu nasze dziecko będzie już w drodze, ale zdecydowanie nie była to wpadka )

Z mężem marzymy o wybudowaniu domku na wsi.
Na razie mamy własne mieszkanie, ale jako dziecko wychowane na wsi nie wyobrażam sobie mieszkania w kamienicy.
 
Ostatnia edycja:
witajcie :) z racji tego, że niedługo zostanę mamą, a widzę, że na tym forum panuje miła atmosfera to postanowiłam do Was dołączyć ;) to teraz coś o sobie:
imię: Dorota
wiek: 25
z M: w sumie prawie 9 lat, po ślubie półtora roku
czekamy na córeczkę :)
pozdrawiam :)
 
Cześć
imię Iza
wiek: 23
studentka kosmetologii obecnie na macierzyńskim po którym narazie nie wracam do pracy, mama 4 miesięcznej Nadii.
Po ślubie juz ponad 2 lata
 
reklama
Cześć nazywam się Zosia
Mam 24 lata
Jestem z moim mężem już lat ale ślub wzięliśmy dopiero 8 miesięcy temu:)
Dziecka narazie nie mam ale w planach na ten rok jest :)
Pozdrawiam :)
:-)
 
Do góry