reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

asiacur

Mama Filipa
Dołączył(a)
15 Sierpień 2008
Postów
2 980
Miasto
Warszawa
Postanowiłam założyć ten temat, abyśmy jeszcze lepiej mogły się poznać i dowiedzieć się czegoś o sobie.
Ja zacznę:

Mam na imię Asia. Lat 35 ( no skończę za niedługi czas), mieszkam w Warszawie (Bielany), z zawodu jestem polonistką i logopedą.
Mam syna Filipa, który w grudniu skończył 3 lata.
Moje zainteresowania i nałóg to czytanie.

Witam serdecznie inne koleżanki i mam nadzieję na nawiązanie sympatycznych znajomości:tak:


 
reklama
asiacur Super pomysł na taki temat:)

Mam na imię Monika . mam 22 lata ;)( w kwietniu będzie 23)
mieszkam na Śląsku (dokładnie okolice Tychów)
Obecnie nie pracuje ...w październiku firma w ktorej pracowałam ogłosiła upadłość i od tego czasu nie mogłam nic znaleźć
Czekamy na nasze pierwsze maleństwo ;)
Lubie czytać i oglądać komedie romantyczne i nie tylko;)
 
To ja też się dołączę:-)
Mam na imię Ola, mam 25 lat. Mieszkam w Warszawie (Ursynów).
Mam swoją firmę (biuro nieruchomości).
Lubię dobre kino i pokera:-)
 
Przedstawie sie i ja!
Mam na imie Emilia. Pochodze z Bydgoszczy,ale od 7 lat zamieszkuje zielona Irlandie.
Mam 25 i pracuje jako Kierowniczka Recepcji w jednym z miejskich hoteli.
Jestem swiezo upieczona mezatka ( co z reszta widac z mojego suwaczka) i to bedzie Nasza pierwsza dzidzia.
Kocham koteczki, uwielbiam czytac ksiazki i ogladac romantyczne filmy.
Jestem straszna domatorka w glebokiej wodzie kapana.. zawsze mi sie do wszystkiego spieszy,przez co czasami podejmuje pochopne decyzje,ale idealow na swiecie nie ma :)
Pozdrawiam Was wszystkie Mamulki :)
 
Świetny pomysł na temat :)

Mam na imię Marysia (nie przepadam za tym imieniem więc wszyscy mówią do mnie Isia),
Mam 27 lat , a mężatką jestem od 2007 roku. W tym samym roku urodziła się nasza córeczka Anetka. A co mi tam nawet się pochwalę (chociaż zazwyczaj tego nie robię) i tu można ją zobaczyć :) jako kwiatuszka YouTube - Ministerstwo Kultury - Muzyka rozwija (Kwiatek)

Pracuję w firmie zarządzającej nieruchomościami ale obecnie też planuję otwarcie własnego interesu.

A jestem z Warszawy (Białołęka)

Co do pasji to niepodważalną moją pasją jest terrarystyka, szeroko pojęte rękodzieło (decoupage, scrapbooking, szydełkowanie, szycie etc) oraz kuchnia, której mogłabym spędzić całe życie gotując i piekąc :)

Uwielbiam czytać, porywa mnie głównie fantastyka.
 
Mam na imię Asia , mam 36 lat od 18 lat jestem mężatką owocem tej miłości jest prawie 18 letnia córcia Paula.
Z zawodu jestem krawcową i technikiem handlowcem a pracuję w firmie produkcyjnej spożywczej nie związanej z moimi zawodami. (nie nawidze mojej pracy, pracuję tu głównie ze względu na dobre zarobki). Kocham szyć, ale od 1,5 roku głównie zajmuje się budową i nadzorem naszego domu, nawet sama położyłam kafelki w kotłowni (jak na pierwszy raz jestem dumna z siebie). Mąż pracuje głównie za granicą i dlatego to zadanie spoczywa na mnie.
A ponieważ dojdzie nam pare metrów a Paula będzie tylko gościem w domu zdecydowaliśmy sie na dzidzię.
Jestem optymistką zadowoloną z życia i podobnie jak Tycia domatorką ale zawsze znajduję sobie jakieś zadanie (cel) do wykonania i jestem zaangażowana na 200% co przeraża mojego męża bo wie że jak skończe to i tak wymyślę coś nowego tym razem jest to dom także trochę kosztowne
ale wspiera mnie zawsze. sorry trochę się rospisałam
 
reklama
Mam na imię Marzena. Mam 33 lata i jestem z Krakowa. To jest moja pierwsza ciąża:)
Skończyłam Turystykę i Rekreację, kierunek Hotelarstwo. I tak od tego czasu bawię się w hotelarstwo,które uwielbiam chociaż niestety z płacami w tym sektorze jest średnio:(

Uwielbiam gotować:) W kuchni naprawdę się relaksuję:)
 
Do góry