reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Na ciężarówkach się już przywitałam a tu skrobnę coś o sobie. Mam na imię Lena, mieszkam w Szczecinie chociaż większość życia spędziłam na Śląsku (Gliwice). Mam 31 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Moje życie zawodowe kręci się wokół jednego z lokalnych developerów, gdzie ogarniam całe biuro bo moi panowie nie mają do tego głowy. Przez ponad 3 lata miałam fizia na punkcie gry on line eve, którego od zajścia w ciąże przerzuciłam na małego człowieczka w moim brzuchu. Poza tym lubię dobrą książkę, ambitne kino, smaczną i niekoniecznie zdrową kuchnię oraz podróże :-)
 
A ja się tu nie wpisywałam.
Nazywam się Kamila, mieszkam w KRK a pochodzę Białegostoku. Mieszkam tu od skończenia studiów. Spodziewam się jak wiadomo chłopaczka. Jest to moje pierwsze dziecko- mam 29 lat. Nigdy nie miałam instynktu macierzyńskiego ale rozum podpowiadał, że przed 30 dobrze by było zrobić potomka:) no i tak się zaczęło. A teraz po tych wszystkich moich problemach z ciążą wiem, że kocham tego mojego alienka w brzuszku:) Miłe uczucie.
Moje hobby to szycie toreb, jazda na rowerze. Czytam dużo i jakoś sobie nie wyobrażam jak można nie. Jestem fanką seriali sf.
 
Witam serdecznie,
też chciałam dołączyć do sierpniowych mam. Nazywam się Ala, mam 29 lat. Jestem z Katowic. Termin mam na 5-go sierpnia. Będzie to mój pierwszy dzidziuś i będzie to chłopczyk :) Ciąża na razie mija dobrze. Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamy!
 
nadziejka WITAMY i zapraszamy na inne wątki. Jesteś z tych co termin mają na początek, więc masz jeszcze mniej czasu do rozwiązania niż te z końcówki sierpnia. Dlatego nadrabiaj zaległości i przyłącz się do dyskusji:tak:
 
reklama
Ja sie nie przedstawialam :zawstydzona/y: ale mimo to mnie przyjelyscie do swojego grona i pozwolilyscie wkroczyc w dyskusje na poszczegolnych watkach. Dziekuje.
A wiec nazywam sie Kaśka, mam 33 lata, mam meza i pietnastoletnia corke (wczesnie zaczelam:-D) dwunastoletniego syna i oczekuje kolejnego syna z terminem na 8 sierpnia. Jest to moja 4 ciaza, trzecia stracilam w 15 tygodniu, 08.08.2010. Ciezko mi bylo, ale juz sie podnioslam, moj fasolek mi w tym pomogl. Mieszakmy w Brzegu, miasto miedzy Opolem a Wroclawiem. Pracuje z mezem w firmie panstwowej- jednostce wojskowej :-) Lubie film i dobra muzyke, a takze ksiazki psychologiczne, kryminalne itp. Uwielbiam sie dobrze bawic, mam wielkie poczucie humoru, co czasami mi przeszkadza :-) Tyle o mnie.
 
Do góry