reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Hej Dziewczyny. Znów zawiałam na Forum po długiej przerwie. Większość z Was chyba mnie pamięta?:zawstydzona/y:
 
Witam serdecznie sierpniowe mamy. Ja również jestem szczęśliwą mamą sierpniowego bobaska :) Mimo, że moje dziecko urodziło się w sierpniu to dopiero teraz zaczynam mieć czas na internet :) Mój synuś ma prawie 8 miesięcy i ma na imie Filip, jest słodkim dzieckiem ciągle się uśmiechającym lecz bardzo wymagajacym :) pozdrawiam wszystkie mamy i liczę na waszą pomoc :)
 
Witam się i ja :-)
Co prawda na sierpniówkach piszę już jakiś czas ale tu jeszcze nie byłam (chociaż tu powinnam zacząć ;-))
Mam na imię Agnieszka i 30 lat,mężatka od 10 lat i mama,jak widać po suwaczkach-trójki dzieci :-)
Witam cieplutko wszystkie mamusie :happy2:
Emili,zapraszamy na sierpnióweczki!! Jest tam wiele świetnych mamuś,razem raźniej a im więcej nas tym lepiej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja chyba też powinnam zacząć tu. Więc mam na imię Aneta, 32 lata i dwójkę dzieci. Synuś w lipcu skończy 5 lat a córcia w sierpniu będzie miała roczek. Małżeństwem jesteśmy prawie 6 lat.
 
Zapomniałam dodać, jestem z Zielonej Góry mam 21 lat i jestem z zawodu jestem fryzjerem-stylistą. Obecnie siedzę z Noesią w domu :) i robię mieszkaniowe fuchy żeby z wprawy nie wyjść :D.
 
reklama
Do góry