reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witajcie :happy:

Ja mam na imię Patrycja, mam 19 lat i termin porodu ustalony na 25 sierpnia :rofl2:
Cóż...nie pracuję, w 7 miesiącu ciąży zdawałam egzaminy maturalne. Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z wyników matury - tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie całą trzecia klasę, bo od listopada, byłam w ciąży. Chodziłam do szkoły jak za karę, zmęczona i senna, a do tego przestraszona i skrepowana sytuacją... no ale to już za mną.

W maju ( 28 ) wyszłam za mąż za ojca mojego bobaska, wspaniałego mężczyznę i powiem szczerze, że jestem naprawdę szczęśliwa. Nie rozumiem dlaczego ludziom sie wydaje, że ciąża i małżeństwo w tak młodym wieku to przekleństwo.
Dla mnie po prostu lepiej być nie mogło. Mój mąż ma 26 lat, więc jest juz na etapie "wyszaleńczym" tzn. ustabilizowanym :-p
Ja z kolei nigdy nie marzyłam o tym, by przezywać "wariackie lata studenckie"... jakoś nigdy nie przepadałam za tego typu 'wyzwoleniem". Prawdziwą "wolność" i poczucie niezależności dac mi mogła tylko niezależność finansowa. teraz powiedzmy mam tego namiastkę, bo póki nie skończę swoich studiów, jestem na utrzymaniu męża... ale to już w ogóle inna bajka niz życie na garnuszku rodziców.

Planowałam studia weterynaryjne, ale na chwile obecną wiadomo - rok przerwy na Maluszka. :happy:
Interesuje sie kynologią ( hodowla i ogólnie "rasowość" psów :rofl2:) oraz jeżdżę konno. Podejrzewam, że moja nową pasją będzie mój syn... tak bardzo nie mogę sie już go doczekać :happy:

Chyba tyle wystarczy.
pozdrawiam serdecznie :happy:

P.S. Ach! I zapomniałam dodać - jestem z mazowieckiego, okolice Sochaczewa. Ale rodzę w Płocku na Kościuszki. ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

Mam na imię Justyna
28 lat
mieszkam w Grodzisku Mazowieckim-40km od Warszawy
Jestem żoną od 2007r.
Mamą po raz pierwszy zostałam w 2009r. w listopadzie i tym samym Nasza córka Emilia ma już prawie 2 latka...
Po raz drugi zostałam mamusią w 2011r. w sierpniu (termin miałam na wrzesień ale z pewnych względów wczesniej córeczka się pojawiła)
 
Witaj sawi :-)
ja jestem z Pruszkowa ;-) także witam okolice.
Mamy obie córeczki w podobnym wieku :-)
Pozdrawiam

pytanko;-) gdzie rodziłaś? :-) jeśli można spytać
 
Ostatnia edycja:
Witaj sawi :-)
ja jestem z Pruszkowa ;-) także witam okolice.
Mamy obie córeczki w podobnym wieku :-)
Pozdrawiam

pytanko;-) gdzie rodziłaś? :-) jeśli można spytać
teraz rodziłam na Inflanckiej
a starszą córkę na Starynkiewicza

Fajnei spotkać sąsiadkę ;)
moz ekiedyś uda nam sie spotkać na wspólnym spacerku...
a Ty gdzie rodziłaś??
 
reklama
witam! mam na imie Renata, mam 24 lata i jestem z Radomia. w sierpniu 2011 urodziłam córcię z 5 tygodniowym falstartem.

pozdrawiam wszytskie mamy i dzieciaczki
 
Do góry