reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

trina79

Mamusia Lili i Maciusia
Dołączył(a)
27 Marzec 2008
Postów
1 954
Miasto
Warszawa
Co Wy na to, żeby napisać kilka słów o sobie?
Proponuję:
Imię
Wiek
Skąd jestem
Rodzinka
Czym się zajmuję
Zainteresowania
Termin porodu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ponieważ wywołałąm temat to zacznę:
Imię - Danka
Wiek - we wrześniu 32 :szok: (członkini klubu ryczących lutowych trzydziestek ;-))
Skąd jestem - aktualnie z Warszawy, oryginalnie z Pomorza (a jakże)
Rodzinka - moi dwaj mężczyźni - małż i synuś Maciuś ur. 13.10.2008, druga ciąża zakończyła się niestety niepowodzeniem na jesieni zeszłego roku :-(
Czym się zajmuję - pracuję w budżetówce, aktualnie organizuję szkolenia dla pracowników mojej instytucji, a skończyłam socjologię i psychologię
Zainteresowania - szerokie, lubię wiedzieć co się dzieje na świecie i kocham czytać, szkoda tylko że kompletnie teraz czasu na to nie mam :zawstydzona/y:
Termin porodu - od 13 do 22 lutego, zależy na jakim kalkulatorze, ja obstawiam 19, bo najczęściej wychodzi :-)
 
Więc może ja będę jako druga ;)

IMIĘ - Angelika (ale wolę jak mówią do mnie Angela - bardziej mi się podoba ;) )
WIEK - W kwietniu tego roku skończyłam 27 lat
SKĄD JESTEM - Z Warszawy - od urodzenia mieszkałam na Mokotowie/obecnie od 3 lat na Woli
RODZINKA - mąż Paweł i synek Kubuś 23.10.2006r i mój najmłodszy skarbek, który noszę pod sercem ;)
CZYM SIĘ ZAJMUJĘ - domem i wychowywaniem synka (haha oraz czasem męża )
ZAINTERESOWANIA - różne, dużo by tu wymieniać
TERMIN PORODU - 5.02.2012r

Pozdrawiam i zachęcam kolejne mamy ;)
 
Ostatnia edycja:
No to ja bede trzecia:)
Imie Marta
Wiek 27
Rodzina Mąż, ja plus Kropka w brzuchu i kot:)
Czym się zajmuje: pracuje w dziale marketingu i reklamy(bardzo pochłaniająca, wyczerpująca i stresująca praca stad od momentu problemów w ciąży siedze w domu...)Poza tym próbuje nieudolnie skończyć studia które juz teraz sa mi bardzo nie po drodze...historia...gdybym to wiedziała mając 19 lat...ale co się zaczelo powinno się skończyć i mam wielką dzieję, że do końca wrzenia bede juz magazynierem:p
zainteresowania: uwielbiam czytać, ogladać francuskie filmy, głaskać swojego kota i przytulać się do męża:)
Termin porodu hmm jeszcze dokładnie nie wiem ale tak obstawiam 14-18 luty:)
 
No to pora i na mnie:
Imię: Wiola
Wiek: w październiku 31
Skąd jestem: mazowsze
Rodzinka: mąż, syn Kacper, aniołek Antosia no i bąbel w brzuszku
czym się zajmuje: obecnie siedzę w domu, a z zawodu jestem nauczycielem polonistą
zainteresowania: dobra książka (ostatnio zaczytuję się w Chmielewskiej), horrory...
termin porodu: prawdopodobnie 21 lutego 2012
 
To ja też się przedstawię:

Imię
: Edyta
Wiek: w lutym skończyłam 32, więc na następne urodziny szykuje mi się cudowny prezent;-)
Skąd jestem podbeskidzie
Rodzinka mąż i synek Krystian
Czym się zajmuję zajmuję się domem i wychowaniem synka, oraz pisaniem bloga kulinarnego :-)
Zainteresowania gotowanie, fotografowanie, czytanie dobrych książek, haft krzyżykowy (na ten temat też prowadzę blog, chociaż teraz rzadziej coś na nim piszę)
Termin porodu wg kalkulatorów internetowych 19-27 luty, lekarz jeszcze terminu nie ustalał
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie sie przedstawiają to i ja, warto wiedzieć kto jest po drugie stronie:-p

Imię - Kinga
Wiek - 22 latka
Skąd jestem - Śląsk
Rodzinka - ukochany mąż (od lipca tamtego roku), no i cała reszta
Czym się zajmuję - pracuję w sklepie
Zainteresowania -ooo uwielbiam wycieczki i podróże. Dobry film i szczere rozmowy o życiu :-)
Termin porodu - według lekarza 10 luty :-)
 
No to ja nadgonię zaległości ;)

Imię Agata (a jakże mylący nick :-D)
Wiek 27 lat i 2 dni :rofl2:
Skąd jestem Trójmiasto
Rodzinka Ukochany małżonek i nasz kochany Bąbel w brzuszku
Czym się zajmuję nauczyciel
Zainteresowania piesze wycieczki po wzniesieniach (żeby nie mylić z wysokimi górami :p), jazda na rowerze, rolkach, pływanie, koszykówka, siedzenie na kanapie i robienie NIC ;-)
Termin porodu wg kalkulatora 7 lutego 2012, wg położnej 11 luty 2012
 
Ostatnia edycja:
Imię Ania
Wiek 23 :)
Skąd jestem Wodzisław Śląski
Rodzinka mąż Bartek , córka Maja 1,5 roku i fasolinka :) )
Czym się zajmuję Doradca klienta w biurze kredytowym :)
Zainteresowania Muzyka, dobra książka, wieczorne spacery
Termin porodu prawdopodobnie 22 luty :)
 
reklama
Imię Ania
Wiek: 35 lat (skończę w październiku)
Skąd jestem: Żory (śląskie)
Rodzinka: mąż, córka Wiktoria (5 lat) i kocur Franek
Czym się zajmuję: pracuję w banku (Katowice)
Zainteresowania: długie spanie, książka
Termin porodu: wg kalkulatora 9 luty, wg USG 4 luty
 
Ostatnia edycja:
Do góry