reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

I ja Witam:)))

Imię:Karolka
Wiek:27
Miasto : Poznań
Dzieci: Gabrysia (ur 1 kwietnia 2009)
Praca: Pielęgniarka
Zainteresowania: rękodzieło, kulinaria, literatura...
 
reklama
witaj Karolka- fajnie pielegniarka na naszym watku, pracujesz w zawodzie?? córcie masz z prima aprilis, fajna data!
 
Tak Gabrysia psikusa nam zrobiła i urodziła się w Prima Aprilis:) W sumie termin miałam na 25 marca, ale że my oboje z mężem z kwietnia to ona też chciała być kwietniowa:)

Tak pracuję w zawodzie.
 
Hej,
imię: Marta
wiek: 22 lata
skąd jesteś: aktualnie Londyn
dzieci: maleństwo rosnące pod serduszkiem
praca/zainteresowania: interesuję się musicalem i wszystkim co jest z tym związane ;)

Wczoraj dowiedziałam się o maleństwie i od razu postanowiłam znaleźć jakieś przyjazne forum ;)
 
Cześć;)
Imię: Alicja
wiek: 19 lat
skąd jesteś: okolice Opola
dzieci: będzie najpierw jedno w marcu ( termin 9 marzec), a potem kolejne za kilka lat.
praca/zainteresowania: nie pracuję, interesuję się kotami;P
 
Witam i nieśmiało dołączam ;)
Dziś rano test pokazał dwie kreseczki ale jestem przed terminem miesiączki więc z lekką nieśmiałością tu wkraczam ;)
Jeśli wszystko będzie ok to termin powinnam mieć na 14 marca ..
 
hej:)
IMIĘ: Magda
WIEK: 29 lat
SKĄD JESTEŚ: Poznań
DZIECI: truskaweczka w drodze:)
PRACA: centrum handlowe
ZAINTERESOWANIA: podróże,sport
 
reklama
Imię: Magda
Wiek: 31
Miasto : Warszawa / Białołęka (sąsiadki chętnie poznam :))
Dzieci: -
Praca: Płace
Zainteresowania: odpoczynek w różnorodnych formach z przyjaciółmi (podróże, domówki, gry planszowe, grill i takie tam...) a poza tym ciągłe ulepszanie mieszkanie tj. zmiana firanek, poduszek, aranżacji kolorów itd.; thrillery (książki i filmy), tvn :p, włoska kuchnia
 
Do góry