reklama

Poznajmy się

Temat na forum 'Archiwum Lipiec 2012' rozpoczęty przez hania_uk, 10 Listopad 2011.

1. hania_uk

hania_uk Fanka BB :)

Witam wszystkie przyszłe Lipcowe Mamusie :-)
    W tym temacie możemy napisać parę słów o sobie-dzięki temu będziemy mogły się lepiej poznać :-)

Mam na imię Hania, lat 28.
    Od ponad 3 lat mieszkam z mężem w Szkocji. Od maja 2010 jesteśmy rodzicami Dorotki.
    Drugi Maluszek wkrótce będzie z nami-wyczekany, wystarany, ukochany :-)

2. ania-aneczka

ania-aneczka Fanka BB :)

Ania :) Lat 27 :) Jestem mężatką dopiero od 3 miesięcy ...Mieszkam z mężem od 6 lat w Bydgoszczy...

Pod sercem noszę pierwsze dziecko:)

3. reklama
  4. animatki

animatki Fanka BB :)

Dorota rocznik 82:)...pod koniec grudnia będe mieć 29 urodziny:). Z męzusiem jesteśmy razem 12,5 roku, po slubie 9,5. Mamy 7 letnia córeczkę Natalię. Spodziewamy się drugiego maluszka:D

5. Anetka80

Anetka80 Mama Nikolki i Dawidka.

Witam, mam na imię Aneta 31 lat,jestem mężatką. Mam dwoje dzieci 4-letnią Nikolke i 2,5 rocznego Dawidka. Obecnie spodziewam się trzeciego maluszka.

6. Mama0911

Mama0911 Zaciekawiona BB

Witam wszystkie Lipcowe Mamy:) Mam na imię Daria, mam 25 lat i obecnie mieszkam w Gdańsku. To będzie nasze pierwsze dziecko. Wyczekane, wymarzone. Nie możemy się już doczekać:-)

7. Mysza1984

Mysza1984 lalllalalala ;-)

Karolina, 27 lat, Obecnie Belfast, a przerabiałam już Warszawę i Górny Śląsk.
    To będzie moje drugie dzieciątko, liczę na parkę, ale ważne, żeby było zdrowe.

8. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

Ania, lat 31:szok::-p
    Leszno, mama 5 letniego Przemka, w drugiej ciąży, mamy nadzieję że w lipcu szczęśliwie powitamy Nadję lub Mateuszka:-)

9. AsiaK-K

AsiaK-K Mamusia Lenki

Czesc przyszłe mamcie ;-) Mam na imię Asia, lat 26, pochodzę z Torunia, jednak studia, chłop i ostatecznie praca, ściągnęły mnie do Bydgoszczy i mieszkam tutaj od 7 lat. Z mężem znamy się od 5 lat a małżeństwem jesteśmy od ponad roku :blink:
    W pierwszą rocznicę ślubu wybraliśmy się na Kaszuby. Po konkretnych szaleństwach i "gorączce sobotniej nocy" z Kaszub jak się później okazało wróciliśmy we trójkę :-) to nasze pierwsze dzieciątko jak najbardziej planowane :blink:

10. reklama
  11. honeypie

honeypie Fanka BB :)

Kasia, 29 lat. Obecne miejsce zamieszkania - Edynburg, Szkocja.
    To nasze pierwsze dziecko i jestem mega podekscytowana!

12. wika8

wika8 Mamusia Igusia i Wojtusia

Beata, lat 28.
    Mama 20-miesięczego Igora i Ktosia w brzuszku:-):-):-):-)
    Mężatka od ponad 3 lat.
    Nauczycielka j.niemieckiego.:-)

Poleć forum