reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Czesc dziewczyny, tez chcialam sie przedstawic :) Mam 27 lat, jestem ze slaska i po raz pierwszy bede wciazy... tez panikuje i cyrkuje i czasami to musze na moj juz malutki kragly brzuszek zerknac, zeby sobie przypomniec co sie dzieje ;) Ale cieszymy sie z moim narzeczonym bardzo.. Mimo iz dzidzie planowalismy troszke pozniej :-D

Termin mam na okolo 7 lipca... I tak jak sie ciesze tak tez sie boje :)
Milo mi Was poznac ! :tak:
 
reklama
Witam i ja! Podczytuję Was troszeczkę i przyszedł czas żeby się przedstawić! :-) Mam na imię Agnieszka, mam 31 lat, mieszkam w Warszawie. To moje pierwsze dziecko, długo wyczekiwane więc obaw i pytan jest mnóstwo. Dobrze, że jest coś takiego jak forum - bo część z pytań już sobie wyjaśniłam.
Witam się więc z Wami i życzę spokojnych ciąż:-)
 
Witam przyszłe lipcowe mamusie! Ja również dołączam do grona oczekujacych dziecka w tym miesiącu. Będzie to moje drugie dziecko, ale panikuje bardziej niż za ppierwszym razem. Chyba jestem bardziej świadoma tego stanu. Pisze z Wrocławia.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Mam na imie Sylwia, mam 25 lat i mieszkam we Wrocławiu. To moja pierwsza ciąża, termin na 28 lipca. A czy jest może jakaś przyszła Mamusia z Wrocławia?


 
Serdecznie witam lipcowe ciężaróweczki, do grona których chcę dołączyć wraz z moim brzusiem :-) Jestem Marta i mam 27 lat, mieszkam w Toruniu wraz z moim Tz i pieskiem. Jest to moja druga ciąża, jednak pierwsza (5 lat temu) skończyła się poronieniem w 12 tc, dlatego teraz dmuchamy na zimne i chuchamy na brzusio od samego początku.
Życzę nam wszystkim jak najwspanialszych przeżyć przez najbliższe pół roku, a gdy przyjdzie już czas.. szybkich i bezproblemowych rozwiązań a przede wszystkim zdrowych Maleństw..:tak:
 
Cześć.
Właśnie próbowałam wkleić coś co nazywa się "suwaczek" i jestem ciekawa czy się udało. Mam na imię Agnieszka, to pierwsze forum na jakim się zalogowałam:) Jestem ze Śląska, za parę dni skończę 30 lat (przerażające!!!). To moje pierwsze dziecko, aczkolwiek druga ciąża, jesteśmy małżeństwem od 7 lat i od tego czasu staraliśmy się o dziecko. Historia jest strasznie długa więc napiszę tylko, że moja ciąża jest wynikiem zapłodnienia In Vitro. Mój termin porodu to 18 lipiec 2012 więc chyba do grupy pasuję:) Jeśli mój "suwaczek" nie będzie widoczny lub coś z nim będzie nie tak, podpowiedzcie coś bo naprawdę jestem świeża w kwestiach funkcjonowania forum internetowego.

SABIB- takie niewielka miejscowość zwana Lubliniec:) więc mamy do siebie chwilkę. Natomiast leczę się w Provicie w Katowicach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to i my się przywitamy. Mam na imię Marta mam 25 lat i jestem ze Słupska ( taka wieś na Pomorzu:p). To moja pierwsza ciąża , nie oszukując ciąża meega niespodziankowa ( zaciążyłam biorąc tabletki anty...uprzedzę pytania , tak regularnie:p) . Nie zmienia to faktu ,że po ochłonięciu cieszymy się bardzo i nie możemy się doczekać aż przywitamy maleństwo na świecie. WITAMY!!


edit: Termin na 02-07
 
Cześć ja jestem Agata :)
jestem tu nowa ale mam nadzieję że szybko się tu odnajdę i zadomowię :)
pochodzę z dolnego-śląska, mam 25 lat i jestem w 15 tyg ciąży :) jest to moja pierwsza ciąża i na dokładkę od razu bliźniacza :) po pierwszym szoku jaki doznaliśmy już jesteśmy szczęśliwi aczkolwiek pełni obaw jak to będzie :)
witam i pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamusie,
mam na imię Marysia,pochodzę z Łodzi,obecnie mieszkam w Dobroniu i prowadzę tutaj swój sklep monopolowy,mieszkam z mężem-znamy się już 11 lat,a małżeństwem jesteśmy od 4,dwoma kotami-dachowcami i przekochanym psem pół rasowym Polskim Owczarkiem Nizinnym. Kupiliśmy dom do remontu i przed rozwiązaniem chcemy jeszcze go rozbudować.
Zaszłam w ciążę w październiku,jestem pierworódką,decyzja o dziecku była odkładana na później,ciąża była mega zaskoczeniem,ale mimo to dzidzi noszone pod sercem jest już wyczekiwane i kochane:)
Termin porodu mam na 15.07.
 
reklama
Witam wszystkich.
Mam na imie Ola, pochodze z Krakowa ale aktualnie mieszkam w UK. Jestem w +/- 14 tygodniu ciazy (+/- dlatego ze zostalo to wyliczone na podstawie ostatniej @). O Miminka staralismy sie z chlopakiem 2 lata (stwierdzone PCOS), leczenie Cllomid'em odnioslo sukces. Tak wiec mowiac szczerze nadal nie wierze ze sie udalo, nie dociera do mnie :) . Tu w UK sa zupelnie inaczej jesli chodzi o prowadzenie ciazy dlatego od okolo 3 miesiecy zyje w wielkiej niepewnosci, dopiero w poniedzialek pierwszy scan. Juz doczekac sie nie moge...

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Do góry