reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Przeczytałam właśnie regulamin :tak: i już się podporządkowuję bo zdaje się, że w tym temacie się jeszcze nie wypowiadałam oficjalnie.
Mam na imię Beata , mam 29 lat (no, w lipcu kończę 30 ale jakoś mi to na razie przez gardło nie przechodzi :-D:-D:-D), jestem z Katowic. Jestem mężatką od dwóch lat choć z M. parą jesteśmy już prawie 11 lat :-). Mamy synusia Franciszka, ma teraz 21 miesięcy i jest małym rozbrykanym łobuzem. Teraz po cichu marzymy o dziewczynce ale chłopczyka też z miłością przyjmiemy :tak:. Z zachodzeniem w ciążę na szczęście nie mieliśmy kłopotu Franek za pierwszym razem, teraz udało się przy drugim podejściu :-).
Z zawodu jestem projektantką (skończyła ASP w Katowicach i szkołę projektowania ubioru SAPU i Krakowie). Projektuję głownie modę, obecnie suknie ślubne i sama je wykonuję. Marzy mi się własna firma odzieżowa ale taka z prawdziwego zdarzenia. Póki co mam zamiar odchować dzieciątka.
A dla zabawy zajmuje się też projektowaniem graficznym, fotografią dziecięcą i robię różne gadżety do dziecięcych wózków kolorowe wkładki, rękawice do prowadzenia wózka na mróz, kocyki i takie tam :-). Taka ze mnie artystyczna dusza i jak mnie wena łapie to potrafię nie spać całą noc. (no oczywiście się teraz w ciąży oszczędzam i powstrzymuję :tak::-D).
 
reklama
No to może i ja. Jestem Asia, mama dwóch synków w oczekiwaniu na trzecie dzieciątko oby całe i zdrowe. Ciąża bardzo chciana, bardzo wyczekiwana, niestety po przykrym doświadczeniu, dlatego teraz cała drżę aby wszystko było ok. Termin mam na 2 lipca
 
Witam i pozdrawiam wszystkie forumowiczki:happy:
Mam na imię Ania, mam 27 lat, mieszkam w Szczecinie. To nasza pierwsza ciąża - planowana, ku naszemu zaskoczeniu udało się za pierwszym razem:-)
Termin porodu z OM mam na 8 lipca, a z ostatniego USG - 5 lipca.
Czytam Was codziennie prawie od początku, kiedy dowiedziałam sie o ciąży, tj. od listopada,dlatego wydaje mi się, że Was znam doskonale. No i postanowiłam wreszcie do Was dołączyć:happy:
 
Witam moje miłe mamy,

z tej strony Dorota mam 30 lat a termin narodzin mojej fasolki wyznaczony na 02.07.2012r. To moja pierwsza ciąża.
 
Witam mam na imię Dorota 34 lata, mama 2 dziewczynek Nikol 22 kwietnia kończy 5 lat i MIa 4 lutego kończy 2 latka. Teraz czekam na kolejnego dzidziusia .Mieszkam w Przybsławicach koło Lublina>
 
Hej dziewczyny!

Witam się i ja choć mam świadomość że zbyt często pisać nie będę, ale postaram się choć od czasu do czasu. Mam na imię Monika 30 lat, termin na 13 lipca....i uwaga bliźnięta:-).

Pozdrawiam wszystkie lipcówki i życzę spokojnych 6 miesięcy( bo tyle nam mniej więcej pozostało):tak:
 
Drogie Panie,

Mam na imię Agnieszka, 25 lat, mężatka od maja tego roku. Z Michałem jesteśmy razem od dwóch lat, znamy się 8 :)
Pod serduszkiem pierwsze dziecko, z tego co wiadomo to córeczka!

Na co dzień manager floty samochodowej i administracji biurowej.

Z pochodzenia Beskidzianka, z zamieszkania Warszawianka :)
 
reklama
Witajcie, mam na imię Ania, mam 28 lat i jestem w 13 tygodniu ciąży :-) Wasze forum podglądam od momentu, gdy dowiedziałam się, że spodziewamy się dzidziusia (czyli od 5 tygodnia ciąży). Macie tu tak wspaniałą atmosferę, że postanowiłam się ujawnić i poprosić o przyjęcie do Waszego grona :-)
 
Do góry