reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

hania_uk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Listopad 2011
Postów
196
Miasto
UK
Witam wszystkie przyszłe Lipcowe Mamusie :-)
W tym temacie możemy napisać parę słów o sobie-dzięki temu będziemy mogły się lepiej poznać :-)

Mam na imię Hania, lat 28.
Od ponad 3 lat mieszkam z mężem w Szkocji. Od maja 2010 jesteśmy rodzicami Dorotki.
Drugi Maluszek wkrótce będzie z nami-wyczekany, wystarany, ukochany :-)
 
reklama
Dorota rocznik 82:)...pod koniec grudnia będe mieć 29 urodziny:). Z męzusiem jesteśmy razem 12,5 roku, po slubie 9,5. Mamy 7 letnia córeczkę Natalię. Spodziewamy się drugiego maluszka:D
 
Witam, mam na imię Aneta 31 lat,jestem mężatką. Mam dwoje dzieci 4-letnią Nikolke i 2,5 rocznego Dawidka. Obecnie spodziewam się trzeciego maluszka.
 
Witam wszystkie Lipcowe Mamy:) Mam na imię Daria, mam 25 lat i obecnie mieszkam w Gdańsku. To będzie nasze pierwsze dziecko. Wyczekane, wymarzone. Nie możemy się już doczekać:-)
 
Karolina, 27 lat, Obecnie Belfast, a przerabiałam już Warszawę i Górny Śląsk.
To będzie moje drugie dzieciątko, liczę na parkę, ale ważne, żeby było zdrowe.
 
Ania, lat 31:szok::-p
Leszno, mama 5 letniego Przemka, w drugiej ciąży, mamy nadzieję że w lipcu szczęśliwie powitamy Nadję lub Mateuszka:-)
 
Czesc przyszłe mamcie ;-) Mam na imię Asia, lat 26, pochodzę z Torunia, jednak studia, chłop i ostatecznie praca, ściągnęły mnie do Bydgoszczy i mieszkam tutaj od 7 lat. Z mężem znamy się od 5 lat a małżeństwem jesteśmy od ponad roku :blink:
W pierwszą rocznicę ślubu wybraliśmy się na Kaszuby. Po konkretnych szaleństwach i "gorączce sobotniej nocy" z Kaszub jak się później okazało wróciliśmy we trójkę :-) to nasze pierwsze dzieciątko jak najbardziej planowane :blink:
 
Kasia, 29 lat. Obecne miejsce zamieszkania - Edynburg, Szkocja.
To nasze pierwsze dziecko i jestem mega podekscytowana!
 
reklama
Beata, lat 28.
Mama 20-miesięczego Igora i Ktosia w brzuszku:-):-):-):-)
Mężatka od ponad 3 lat.
Nauczycielka j.niemieckiego.:-)
 
Do góry