reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

Lotka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2009
Postów
3 930
Powoli zaczyna nas przybywać, więc może tutaj - żeby było czytelnie - napiszemy parę słów o sobie :-)
Może wcześnie, ale co tam ;-) Każda mama się może powoli wpisywać :-)


Mam na imię Aska, mam 30 lat, mieszkam w kuj-pom(a pochodzę spod Krakowa). Mam już dwuletniego syna z grudnia 2009. Wolny czas spędzam za obiektywem, chwilami tez przed komputerem ;-) Mam nadzieję na drugiego synka :-)
 
reklama
Hej,
mam na imię Małgosia i mam 26 lat. Mama prawie 4 letniego chłopca, a pleć groszka jest mi obojętna :-) Z zawodu jestem logistykiem. Moim hobby jest żeglarstwo morskie i od tego sezonu letniego jazda konna ;-)

... no to ładnie, brzmi to jak ogłoszenie matrymonialne =)
 
A, w sumie, coś mogę napisać...
Mam na imię Aśka, lat 32, nastawienie do życia raczej jak w nicku :-) Mam córcię z października 2009, aktualnie przebywam na wychowawczym. Jestem mężatką.
 
Na imię mam Ania lat 25 mieszkam blisko Konina. 3,5 roku temu wyszłam za mąż za Piotra a 1 maja 2010 urodził sie nam mały łobuziak Patryk. Obecnie nie pracuje
Marzy mi sie mała dziewczynka ale jeśli dzidzia będzie chłopcem to też będę zadowolona bo wiadomo byle by było zdrowe.
 
Mam na imię Karolina. Mam 27 lat. Mój synek Kubuś ma już 13,5 m-ca. Niedawno postanowiliśmy postarać się dla niego o rodzeństwo i bach od razu się udało ;-). Z zawodu jestem technikiem biurowym. Zawsze marzyła mi się parka i fajnie by było jakby była dziewczynka, ale jak będzie chłopiec też będzie super.
 
Ostatnia edycja:
Mam na imię Magda, mam 23 lata. W maju tego roku wyszłam za mąż. Maluch, który zamieszkał u mnie aktualnie jest moim pierwszym maluchem, stąd dużo stresu mimo, że jest oczekiwany. Mam nadzieję, że będzie dziewczynką :blink:Mieszkam we Wrocławiu i tutaj również prowadzę Przedszkole :-)
 
Mam na imię Marta, mam 26 lat. Od ponad 4 lat jestem mężatką. Mieszkamy w Szczecinie (i to nie jest nad morzem:)). Pracuję w reklamie.

O nasze maleństwo staraliśmy się bardzo długo, a to co nam się przytrafiło to prawdziwy CUD!

Cieszę się, że wspólnie będziemy mogły przechodzić przez ten cudowny okres i wspierwć się nawzajem
 
Witajcie,
Mam na imię Dorota, mam 24 lata. Od roku jestem mężatką. Nasz syn w marcu skończy 2 latka :) Udało nam się zajść w ciążę za pierwszym podejściem :D Liczymy na zdrowe dzieciątko.
 
Witam mam na imie Kasia mam lat 27 mieszkam od 5 lat w Mönchengladbach (niemcy) z mezem ,i 2 dzieci w 2004 urodzilam corke Karoline 2006 syna Dominika :mialam tez byc mama sierpniowa 2011 lecz dotrwalam tylko do 9 tyg ciazy mam nadzieje ze tym razem zakonczy sie inaczej. Wszystkim ciezarowka zycze milych 9 miesiecy. :-)
 
reklama
Witam wszystkie wrześniówki! Mam na imię Agata, mam 27 lat, prawie 3-letnią córeczkę, a kilka dni temu na teście ujrzałam dwie upragnione kreseczki:) Termin mam na ok. 7 wrzesień. Bardzo się cieszę:D Z racji tego,że jestem straszną pesymistką bardzo się boję, czy będzie wszystko ok, ale staram się być dobrej myśli i mam nadzieje, że we wrześniu przytulę upragnionego maluszka:)
 
Do góry