reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Poznajmy się.

reklama
Witam, mam na imię Wiola i mam 31 lat. Jestem ze Świnoujścia. W związku małżeńskim jestem od 5 lat. To będzie nasze pierwsze dziecko. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i radością oczekujemy szczęśliwego rozwiązania.
 
Cześć dziewczyny! Marta z Wrocławia, 28 lat. We wrześniu poraz drugi zostanę mamą. Mamy już wrześniowego synka 2010 r. - Adasia, teraz czekamy na córcię ;-)
 
reklama
Do góry