reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Alicja, w lipcu kończe 28 lat, od 2007 szczęśliwa mężatka, od 2009 jeszcze szczęśliwsza mama. Pracuję w kancelarii- 2 dni w biurze, resztę w domu, więc mam sporo czasu dla mojego szkraba.
 
reklama
Oj to ja już geriartia na tym wątku :-) W listopadzie stuknie mi 37 lat:tak:
Jestem mamą prawie 9 letniego łobuziaka; od 11 lat w zalegalizowanym związku. Obecna ciąża jest moją piątą i mam nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie w listopadzie. Z zawodu belfer;-)
 
Wpiszę się i ja :D
Nazywam się Gosia. Mieszkam w Gliwicach na Śląsku :) Mam 22 lata jestem od 1,5 roku mężatką i tyle też staraliśmy się o maluszka :) Jestem studentką Administracji. Interesuję się piłką ręczną w którą grałam, lubie poczytać dobrą książkę i spędzać czas z moim mężczyzną :)
 
To i ja coś dopiszę:) Od czasu rozpoczęcia studiów czyli od 1999 mieszkam we Wrocławiu:) WOW! to już trzynasty rok:p
W lipcu skończę 32 lata, to moja druga ciąża. Pierwsza nieudana miała zakończyć się w czerwcu 2012, niestety wytrwała niecałe 7 tygodni:(
Smutno mi do dziś czasami, zwłaszcza,że ten czerwiec był dla nas magiczną datą. Poznaliśmy się na Placu Solnym we Wrocławiu na meczu EURO 2008. Nasza dzidzia miała termin na EURO 2012:) Niestety, aniołek mecze będzie oglądał zza swiatów*
Czyli z Moim najukochańszym S. znamy się 3,5 roku-mieszkamy razem od dwóch, ale nie jesteśmy jeszcze małżeństwem. S.jest architektem, ja pracuję w korporacji jako kierownik działu inwestycji i utrzymania budynków. W tym roku być może uda nam się też otworzyć firmę - przede wszystkim projekty wnętrz.
Tak mnie ceszy ten mały cud w moim brzuchu,że mam nadzieję,że choćby świat stanął na głowie to i tak będzie dobrze!
 
to ja tez cos napisze...
Mam na imie Malwina, mieszkam w bedzinie , w sierpniu skoncze 27lat ... jestem z mezem prawie 12 lat .... niebawem 5 lat po slubie . Mamy 3letnia corke. Jestem na IIIr socjologi . czekamy teraz na kolejne malenstwo :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
biggrin.gif
ja mam 25lat i z moim mężem jestem już prawie 6 lat, WOW! :) (ale ten czas leci) ślub wzięliśmy dopiero niecały rok temu i to będzie nasza pierwsza dzidzia =) zdecydowanie chciana:))) pozdrawiam wszystkie mamuśki :)
 
reklama
Mam na imię Agnieszka mam 33 lata z mężem jestem od 18 lat a 16 małżeństwem mamy 12 letniego syna i 3 aniołeczki pracujemy razem więc spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu i jest to zaleta w naszym związku . Moją pasją jest fotografia ,wystrój wnętrz ,ogrody zdarzają mi się również robótki ręczne haftowanie obrazów :)
Ta ciąża to dla mnie CUD jakiego nigdy bym się nie spodziewała wszystkie wcześniejsze ciąże były stymulowane tym razem dostaliśmy prezent z zaskoczenia i mam nadzieję że rozpakujemy go razem za 7 mc :)
 
Do góry