reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

W czerwcu skończę 29 lat, od 13 lat jestem z moim mężem:-) (8 lat po ślubie) mam wspaniałego synka Sebastianka który w tym roku skończy 6 lat. Bardzo ciesze się że jestem w ciąży, troszeczkę sprawę przyspieszyliśmy bo zawsze planowałam drugiego dzidziusia na 30-tkę :)
 
reklama
Mam na imię Maja. Mężatka od 3,5 roku. To nasza 2 dzidzia. Pierwsza ciąża zakończyła się niestety w 10 t.c. Pracuję w banku. Mieszkam na Pomorzu. Ach, no i we wrześniu skończę 30 lat. Co prawda chciałam urodzić pierwszą dzidzię przed 30, ale na te 2 miesiące opóźnienia przymknę oko ;-)
 
Czesc to i ja :)
Mam 33 lata jeszcze, bo w listopadzie bedzie 34 (12 listopada, a dzidzia ma termin na 15, wiec nic nie wiadomo, moze byc prezent urodzinowy)
To moja druga ciaza. Poprzednia zakonczyla sie 25.11.2011 na poczatku 13tc :(

Maz zostal mezem latem 2010 i kochamy sie radosnie. Malz pracuje jako "wolny strzelec" ma nienormowane godziny pracy, wiecej czasu i mowi, ze radosnie bedzie dzieli trudy wychowania potomka :) A ja pracuje w instytucji miedzynarodowej i prace swoja zazwyczaj lubie bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Witam się z Wami.
Mam na imię Ela mam 26 lat. Jestem mamą 13 miesięcznego synka Bartusia. Prowadze własną działalnośc gospodarczą- Firmę dekoratorską. Od 2 dni wiem ze nosze w sobie maleńką istotę:)
 
To i ja się przedstawie.
Mam na imię Ula,rocznik 83. Pracuje w firmie administracyjnej.
Jestem po rozwodzie.Małżeństwo trwało 7 lat. Nie mieliśmy dzieci. Bestia(znaczy się były mąż)zrobił badania nasienia po rozwodzie i okazało się że ma jakieś problemy.Ale to już nie ważne.
Od 14 miesiecy jestem w nowym związku i w końcu jestem szczeliwa
 
To i ja się przedstawie.<br>Mam na imię Ula,rocznik 83. Pracuje w firmie administracyjnej.<br>Jestem po rozwodzie.Małżeństwo trwało 7 lat. Nie mieliśmy dzieci. Bestia(znaczy się były mąż)zrobił badania nasienia po rozwodzie i okazało się że ma jakieś problemy.Ale to już nie ważne.<br>Od 14 miesiecy jestem w nowym związku i w końcu jestem szczeliwa
 
chyba pora i na mnie :)
Mam na imié Ola, lubié po cichutku obserwowac i czytac Wasze posty :) to moja 2 ciáza. Pierwszá poronilam 2 lata temu po czym 1,5 roku temu wyjechalam do Londynu. W styczniu rozstalam sié z narzeczonym i obecnie jestem w ok 5 tygodniu ciázy z nowym wspanialym partnerem. We wrzesniu skonczé 29 lat a interesujé sié glownie fotografiá. Moj mézczyzna uwaza mnie za artystyczná duszé i histeryczké a on pojawil sié aby mnie lagodzic bo sam uwaza sié za najwiékszego optymisté swiata hah :) baaardzo sié cieszymy z ciázy choc przeszlosc zostawila pietno i jestem pelna obaw, nie mniej uwazam ze wszystko bédzie dobrze.
 
Hej! To i ja się przedstawię :)
Mam 31 lat i mieszkam we Wrocławiu, z moim kochanym niemężem jesteśmy już pawie od 5 lat, od 3 mieszkamy razem. Postanowiliśmy, że czas na potomka i się udało :) Czekamy z niecierpliwością na maleństwo.
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamuśki!
 
Kalina - 27 lat - mam cudnego męża, 1,5 rocznego Olka i kota:-)
Ciąża to malutka wpadka, ale i tak w wakacje planowałam więc dar od losu przyjęłam z radością i lekkim zmieszaniem:-D:-D Liczę na cudowne i spokojne 9 miesięcy
 
reklama
Witam troszke o sobie napisalam na ogolnym wiec tu rowniez zostawie po sobie znak :)
Nazywam sie Ania mam 31,5 roku:-D
W tym roku minie 7 lat jak jestesmy razem, po slubie dopiero 3 lata :) Najpierw go testowałam, zart!
Z Polski pochodzę ze śląska ale od 7 lat mieszkam w Niemczech
Moja córeczka to diabełek ma 4,5 latka i chodzi do przedszkola. Jest dzieckiem dwu jezycznym bo inaczej sobie tego nie wyobrazalam.Do lat 3 umiala tylko mowic po polsku a w przedszkolu nauczyla sie niemieckiego.
Moj mąż prowadzi firme a ja jestem sekretarka, chociaz wyksztalcenie mam inne.
To tak w skrócie :)
 
Do góry