reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć jestem Ilona mieszkam w Warszawie a właściwie w Górze Kalwarii pod Wawą, mam 28 lat i mam dwójkę dzieci Mati ma prawie 5lat a Basia ma 1rok i 2 mieś.Pracuje w szpitalu jestem pielęgniarką,mąż też pracuje w Wawie.Ta ciąża jest dla mnie małą niespodzianką gdyż nie planowałam już dzieci:-D ale będzie kolejne więc już je Kocham!!! :-)
 
reklama
Nawet nie wiece jak miło mi Was przywitać!!

Jestem Ewelina-Warszawa, mam 26 lat. 2 lata po ślubie 11 lat w stałym związku. To moje drugie podejście. Pierwszą ciążę straciłam w 12 tyg. Gdyby nie to, pewnie właśnie zmieniałabym pieluszki hehe. Mimo wszystko cały czas tłumcze sobie, że tak miało być. Cieszę się że tu z Wami jestem.:-)
 
Witam
Mam na imię Monika,i mam 35 lat.Mieszkam w Jędrzejowie-jest to niewielka miejscowość w woj świętokrzyskim niedaleko Kielc.
Mam już jedną córeczkę Oliwkę,która 3 stycznia skończyła 7 lat.
O drugiego maluszka staraliśmy się od listopada,i w tym miesiącu się udało.
Założyłam dziś suwaczek, jako dobrą wróżbę na następne 8 miesięcy.
 
O dopiero zauważyłam ten wątek..

Mam 24 lata.. Jestem 4 lata szczęśliwą mężatką! Mamy córcię (wiek na suwaczku) Pracuję w firmie medycznej przy tworzeniu przeróżnych narzędzi medycznych używanych w skomplikowanych operacjach ;-)
Od 5 lat mieszkam w Irlandii. W Polsce pochodzę z okolic Warszawy.. Aha studiuję administrację... Ale coś ciężko mi to idzie bo co chwilę robię przerwę... Mam nadzieję że jak to bobo z brzuszka troszkę podrośnie to w końcu skończę tą szkołę... :sorry:
 
Witajcie !!
Mam na imię Asia mieszkam w Zabierzowie koło Krakowa. W sumie to od roku bo po ślubie kupiliśmy tu dom. I powiem wam że jest cudownie widać gwiazdy powietrze inaczej pachnie mam blisko las :) Jestem mamą 1,5 rocznej Alicji a to 5 tydz mojej kolejnej ciąży. Najważniejsze żeby oczywiście dziecko było zdrowe ale jak bym mogla wybierać chciała bym córeczkę (mąż wiadomo chłopca :) ) Prace mam taka że chce iść zaraz na L4 więc będe miała dużo czasu na czytanie :)
 
Witajcie,

mam 28 lat, od 4 mieszkamy w Warszawie. 1,5 roku po ślubie, 7 lat razem. Nasze staranaka zaoowocowały i pełna lęków marzę, żeby tak zostało :) Z zawodu psycholog dziecięcy. Miłośniczka zwierząt, nałogowy pomagacz bezdomnym zwierzakom, w domu - 1 pies, u rodziców - moje 3 koty :)
 
Witam. Skończyłam 39 lat, mieszkam w okolicach Bielska - Białej. Mam doświadczenie w ciążach i porodach :-D
 
reklama
No to ja też napiszę coś o sobie :) Mam na imię Ola, lat 25. Od 3 lat szczęśliwa mężatka, od 5 miesięcy mamusia Jagody. Chcieliśmy drugiego dzidziulka szybko - najlepiej rok po roku i zdaje się, że się nam udało :) Wizyty u lekarza jeszcze nie miałam ale cztery testy ciążowe nie mogą kłamać :) Termin sprawdziłam w internecie - powinnam rodzić około 25. A! Zapomniałam dodać, że mieszkam w UK, ale budujemy się z mężem w Bydgoszczy. Chociaż sama urodziłam się i wychowałam w Ostrowcu Świętokrzyskim :)
 
Do góry