reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witam:) Dopiero zobaczyłam ten wątek:)
Mam na imie Magda, lat30 ( za 2 miesiace) . Jestem z Pomorza:) Zawsze chcialam miec dziecko do 30-tki niestety 2 lata temu poronilam w 6tc i od tego czasu mielismy problem z zajsciem...Jednak jak widac w koncu sie udalo zaciążyc i teraz sie modle aby wszystko bylo dobrze. Z mężem jestem razem ok 7,5 lat ( po slubie prawie 4 lata). Od 7 lat mieszkamy w UK choc planujemy wrócić do Polski bo bardzo tesknimy za rodzina. Z meżem kochamy podróżować szczegolnie do dalekichhhh krajów:)
 
jestem z Chełma woj lubelskie
11 lipca 2011r stracilam córeczkę (1 ciąża) w 40 tc ciaży, owinęła sie pepowina chwile przed porodem, nistety reanimacja nie dala skutkow i tak mam swojego własnego Aniolka Stroza który czuwa nad mama i swoim przyszlym rodzenstwem
18 marca zrobilam test, dokladnie 16 miesiecy kiedy zrobilam 1 test z Nikola (18.11.2010), wiem ze to byl dla nas znak ze wszystko bedzie ok ale wiem ze bede sie stresowac az do momentu kiedy bede miala swoje malenstwo na raczkach
 
Dominikaknika- Boże nawet nie wiem co mam napisać......:-:)zawstydzona/y::no:, bo to ci Cię spotkało jest niewyobrażalnie przykre i smutne.....
 
Cześć jestem Asia, mam 31 lat, od 2,5 roku mężatka, od 5 lat mieszkamy w UK, ale budujemy domek pod Krakowem:)od 4 lat pracuje w szkole z autystycznymi dzieciaczkami.
to moja 2 ciąża, 1,5 roku temu straciłam synka co bardzo cieżko przeżyłam. Od tamtej pory staraliśmy sie o dzidzię robiąc juz badania w klinice aż tu z zaskoczenia sie udało:) mam nadzieje, ze starszy braciszek czuwa nad rodzeństwem i szczęśliwie dobijemy do mety.
Uwielbiam czytać, połykam książkę za książką, lubimy podróże i dobre jedzonko:)
 
Witajcie. Mam nadzieję się tu zadomowić, choć czasem ciężko z czasem bo po domu biega prawie 14 miesięczny Rozbójnik:-) Mam na imię Asia i obecnie zajmuję się głównie moimi dwoma Panami i domkiem, jak tylko mam chwilkę czytam, słucham muzyki i staram się nie dać umrzeć wszystkim moim szarym komórką;-)
Kruszynka planowana i bardzo oczekiwana. Mam nadzieję, że ta ciąża będzie równie spokojna i bezproblemowa jak poprzednia choć nie miałabym nic przeciwko gdybym była troszkę krótsza ;-) bo poprzednia trwała 42 tygodnie
 
Witam sie i ja i dolaczam do listopadowek

dzis moj tescik wyszedl pozytywnty :) to moje drugie szczescie
 
Witam :-D mam na imię Ewa, w tym roku kończę 25 lat, jeszcze studiuję (pedagogika) ale to juz ostatni rok i w wakacje się bronię :) lubię czytać książki, psychologię i kino (zwłaszcza horrory i kryminały ale ostatnio oglądam wszystko co japońskie i azjatyckie), jestem z moim ukochanym juz dość długo ale dopiero w zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zmianę stanu cywilnego a w tym roku bierzemy jeszcze ślub koscielny i organizujemy weselisko... nasze szczęście pojawiło się niespodziewanie bo wcześniej bardzo długo się staraliśmy i nic a gdy dwa razy się udało straciliśmy maleństwa na samym początku... Teraz wierzę że musi być dobrze a nasz okruszek będzie walczył ;-)
 
reklama
Witam :) Mam na imię Justyna. Mieszkam w Sosnowcu. We wrześniu skończę 30 lat. Mężatka od prawie 4 lat. Mama prawie trzyletniej Poli :) Czekamy na drugiego bąbla :)
 
Do góry