reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

T

taycia

Gość
Poznajmy się bliżej. Napiszcie kilka słów o sobie, swoich pociechach,jeśli takowe są, zainteresowaniach itp.
 
reklama
To może zacznę,żeby nie było.
Mam 27 lat. Jestem od dwóch lat szczęśliwą Mężatką,a od prawie 7 miesięcy spełnioną Mamusią uroczego Synusia. Mieszkam od 8 lat w Irlandii,ale pochodzę z Bydgoszczy. Kocham zwierzęta,ale najbardziej koty,których jestem posiadaczką. Lubię organizować najróżniejsze wypady,czytać książki, tańczyć. Druga dzidzia okazała się dla Nas zaskoczeniem, chociaż planowaliśmy je w niedługim czasie. No i na dwójce mówię 'stop' :-)
 
No to i ja :-) się przedstawię

Jestem Sylwia i za 2 tygodnie strzeli mi 30-stka:szok:, nadal w to nie wierzę.
Zamężna jestem 2,5 lata co widać po suwaczku, natomiast o dzidzię staramy się 2 lata i w końcu (przy ogromnym wkładzie lekarzy) się udało. Teraz nie pracuję odpoczywam po ostatnich przeżyciach...póki co to mamy duży dom z ogrodem więc zajęcia mi nie brakuje. Również uwielbiam zwierzaki i również mam leniwego kocura:sorry: i jeszcze moją kochaną 6-letnią już sunię. Moje zainteresowania: zwierzaki (kiedyś chciałam być weterynarzem) i grzebanie w ziemi, uwielbiam kwiatki, krzaczki i warzywka w sezonie :-)
 
Jestem Hanka ( z okolic bydgoszczy - 50 km ;-). Mam 31 lat. Mężatka od przwie 13 lat (heheh wczesnie zaczęłam ;-) Mama Martynki-lat 12i pół. Od 7 lat pracuje w szkole, uczę biologii. Oprócz tego prowadzimy z męzem firmę (branża motoryzacyjna). Również kocham zwierzeta. Mamy psiuna Szarika-owczarka niemieckiego ;-) Zainteresowania.. hm.. uwielbiam czytać, ale niestety brak czasu. Praca i firma wypełnia mi szczelnie dobę, ale za to teraz mam zamiar nadrobić i jak tylko pójdę na L4, to zamierzam oddać się ciekawym lekturom ;-)
 
Mam na imię Anka 30 marca strzeli mi 34:-) mężatka od ponad dwóch lat. Mamy kochaną córeczkę która ma już ponad dwa latka. Obecnie opiekuje się córką i razem spędzamy miło czas:-)

Również uwielbiam zwierząta posiadamy 6letniego beagla.

Drugą dziedzie planowaliśmy od listopada i się udało.
 
hej
ja już za kilka msc skończę 27 lat, a niedługo nasza 1 rocznica ślubu. pracuję jako manager w firmie finansowej.
uwielbiam adrenalinę i duże prędkości - szybka jazda samochodem, ścigacze itp. i wciąż nie mogę przeboleć, że jeden z najwspanialszych okresów w moim życiu, czyli studia, dobiegł końca.
o dzięcko staramy się od samego ślubu, w tym raz poroniłam.
 
Hej :)
Mam na imię Patrycja, w tym roku skończę 26 lat :) mam 5-cio letniego synka oraz kochającego męża od 7 lat. Prowadzimy z mężem firmę a ja zajmuję się częścią papierkową. Studiuje Administracje. Mieszkam pod samym lasem i często z synkiem chodzimy do niego na spacery...grzybki itp.. Mam trzy pieski : Owczarka kaukaskiego,podhalańskiego i Yorka ( ten ostatni miał być mój ale niestety woli swojego ukochanego Pana :))
 
To teraz ja hehe ;p
W tym roku skończę 28 lat, mieszkam na Śląsku, mężatka od 1,5 roku, pracuję w księgowości, robię też jeszcze podyplomówkę w Opolu (w maju koniec :D). Mamy roczną beagielkę, uparłam się, że muszę mieć właśnie tego psa :) ale bardziej słucha facetów hehe, wcześniej (na przestrzeni lat) miałam też suczki, w tym przygarnięte (m.in. mieszaniec owczarka kaukaskiego :) ). Lubię oglądać sport, czasem udaje mi się przeczytać jakąś książkę.
 
To i ja się przywitam:-)
w tym roku skończę 30 lat, mój mąż ma własna działalność (urządzanie i organizacja ogrodów) natomiast ja pracuje w korporacji, jestem tam team leaderem, obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i opiekuje się nasza ukochaną córeczką, ona wypełnia w zasadzie cały czas dodatkowo teraz urządzam jeszcze mieszkanie:-) co jest nie lada wyzwaniem przy małym dziecku;-) teraz czekamy na nasze drugie szczęście
 
reklama
Ela z Nowej Soli :), we wrzesniu skoncze 28 lat. 6 lat po slubie - nadal szczesliwa :), mam synka (jak widac na suwaczku). O dzidzie chcielismy zaczac sie starac za kilka miesiecy.. ale sama zdecydowala, kiedy chce sie pojawic :) nie pracuje (pomagam w firmie meza).
 
Do góry