reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witajcie dziewczyny

Postanowilam do Was dolaczyc, do tej pory czasem podczytywalam Wasz watek:)

Mam na imie Anna,mam 35 lat. Termin mam na koniec stycznia. Spodziewam sie Synusia, jest to moja druga ciaza. Niestety nasz pierwszy Synek urodzil sie b. chory i zyl bardzo krotko. Mieszkam w uk od kilku lat, tutaj tez prowadze ciaze. Bede miala CC gdyz pierwsza ciaza tak sie zakonczyla, a od tego czasu minal dopiero ponad rok. Odliczam dni do porodu:)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Anna
 
reklama
Witam mamusie ...Ciut spoznione zyczenia urodzinowe naszych pociech! Moj synus mial byc lutowa niespodzianka , ale spieszno mu bylo I przyszedl na świàt 4 tygodnie wczesniej w 25 stycznia 2013 ;) dzis ladnie sobie rosnie , kazdego dnia zaskakuje jakas nowoscia ;) a Jak Wasze pociechy
 
Do góry