reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Mam na imię Gosia, pochodzę z małopolski, ale mieszkam w Hiszpanii i mam 26 lat. Starania zaczełam 2,5 roku temu. Jak już wspomniałam ciąża ektopowa i poronienie w 5 tygodniu. Z niecierpliwością czekałam na 2 kreseczki. Pracuje w dużej firmie ciastkarskiej. Z moim partnerem jestem od 2004 roku.


 
reklama
witam.mam na imię Basia w tym roku skończę 30lat:szok: w pażdzierniku 2010 ur synka Kamilka.mieszkamy na opolszczyżnie ale wcześniej mieszkałam na śląsku.nie pracuję ale mąż pracuje w delegacji:confused:
 
Mam na imię Monika, w listopadzie skończyłam 30 lat. Mam trzy śliczne i kochane córeczki, najstarsza Oliwia ma 15 lat, Wanessa ma 6 lat i Laurunia ma 3 latka. Jestem mężatką od 12 lat, ale jako para jesteśmy ze sobą 17 lat. Od listopada mieszkam w Anglii przedtem mieszkałam w Grudziądzu (kuj.-pom.), obecnie siedzę z dziećmi w domciu. tym razem staraliśmy się na chlopca hehehe zobaczymy co z tego wyjdzie
mieszka z nami nasz kochany piesek , york Dizzy
 
Ostatnia edycja:
Witam Was serdecznie. Mam 29 lat, pochodze z woj. Slaskiego a od 8 lat mieszkam w Irlandii
Mam juz coreczke Alicie ktora w kwietniu tego roku skonczyla 2 latka. Od Maja staralismy sie o rodzenstwo dla niuni i udalo sie w pierwszym cyklu. Jestesmy bardzo szczesliwi z tego powodu. Za pierwszym razem staralismy sie o chlopca, tym razem poszlismy na zywiol :D W koncu najwaniejsze zeby dzieciatko bylo zdrowe!
Ja pracuje w firmie komputerowej jako asystentka administracyjna, maz jest ogrodnikiem. Znamy sie 8 lat a od 2009 jestesmy malzenstwem. To tyle jesli chodzi o mnie :D
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :) Mam 22 lata i mieszkam na Podkarpaciu. Od roku staraliśmy się o dzidzia i wreszcie ukazały się 2 kreseczki. To nasze pierwsze maleństwo. Ja studiuje administracje (4 rok), a mąż zarabia na rodzinę :D. Znamy się od 5 lat, a od 2009 jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.
 
Witam się i ja :) Mam na imię Ola , właściwie nie trudno się domyślić po loginie :rofl2: W tym roku kończę 21 lat :) od lutego jestem mega szczęśliwą mężatką , mieszkam w centrum Polski czyli w Łodzi. Pracuje ,studiuje i zostanę mamą :)
 
Witajcie, mam na imię Ania 31 lat. W sierpniu mija nam 10 - ta rocznica ślubu i taki prezent nam się trafił :)
Po dwóch latach solidnych starań wspartych medycyną mogę nareszcie tu zagościć :)
Mam nadzieję, że ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, a pierwsze objawy (mdłości przede wszystkim) szybko miną i kolejne wizyty u lekarza będą tylko przynosiły nam radość w oczekiwaniu na naszego Skarbka.
 
Witam mam na imię Sylwia i mam 22 lat. Od października zeszłego roku jestem mężatka. Mieszkam w okolicach Krakowa :)
Zaraz po ślubie zaczęliśmy się starać o dzidziusia jednak dopiero teraz się udało bardzo się cieszymy choć obawy też są, aby wszystko było dobrze. Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, do końca roku mam zamiar napisać pracę do obrony. Pozdrawiam was wszystkie :)
 
To ja też się przywitam:) Mam na imię Alicja i w sierpniu skończę 24 lata. Z partnerem jesteśmy razem 5 lat, od 3 lat razem mieszkamy. Dwa lata temu w naszym życiu zagościł pies Karat. Pracuję w biurze, na stanowisku asystentki. Ciąża bardzo nas zaskoczyła. chociaż oboje się cieszymy:) Termin: 19.01.2012. To moja pierwsza ciąża i jestem nią trochę przerażona:)
Pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie mam na imie Sylwia mam 22 niedlugo 23 lata skoncze :)
Mieszkam w Bełćhatowie w woj.łodzkim.
Zaszlam w ciaze po 10 miesiacach staran a dopiero dzis sie dowiedzialam ze jestem w ciazy :)
Mam juz coreczke ktora w lipcu skonczy 2 latka
 
Do góry