reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam i ja ;) Mam na imię Dominika, 24 lata, sierpień 2010 obył się nasz ślub, jesteśmy razem od 2006 roku. Mieszkamy w okolicy Krakowa, pracuję i studiuję. ;) To nasze 1 dzidzi :)
 
reklama
Cześć! :) Mam na imię Ania:) To mój pierwszy dzidziuś... Do tej pory w mojej rodzince gościł tylko mąż i berneński pies pasterski Dracula:p Witam wszystkich!!!!
 
Witam i ja :)
Mam na imię Ania i wraz z mężem mieszkamy... praktycznie w Krakowie. O dzidzię staraliśmy się od stycznia 2012r. Znamy się już prawie 6 lat, a małżeństwem jesteśmy od maja 2011r. Można powiedzieć, że w naszą 1szą rocznicę w końcu się udało :) Dokładnie wtedy była owylacja ;)
Witam wszystkich i mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko, żebym do Was dołączyła :)
Termin wg OM to 27.01.2013r.
 
Witam! Ja tez jestem Ania i tez z Krakowa ;) ale obecnie mieszkam w Londynie wraz z moim chlopakiem, ktorego poznalam w Hiszpanii, bo tam mieszkalam wczesniej przez rok. W lipcu skoncze 28 lat. To bedzie moje pierwsze malenstwo i jestem bardzo szczesliwa! Pozdrawiam Was wszystkie!!! :)
 
Witam i ja :)
mam na imię Iza, mam 22 lata, mamy już synka który w marcu skończył dwa latka.
Wczoraj zrobiliśmy teścik i są II :) teraz tylko lekarz nas czeka i odliczanie do porodu :)
Mieszkamy w Warszawie.
Pozdrawiam wszystkie Styczniówki! :)
 
Witam się i ja :) Jestem mamą 15 miesięcznej Emilki. Teraz czekamy na kolejne Maleństwo :) Mam na imię Justyna i mam 28 la :) 1 maja obchodziliśmy z mężem 2 rocznicę ślubu.
 
Witajcie:-)
Mam na imię Sylwia i mam 26 lat. Mieszkam w okolicach Lublina. Jestem mężatką od ponad 4 lat i mamą prawie 4-letniej Natalii.
 
reklama
Ja też chciałam się przywitać:) chociaż podczytuję już od jakiegoś czasu..
Mam na imię Justyna, mam 27 lat. Jestem od 4 lat mężatką i mamy 3 - letnią córeczkę, Amelkę. Teraz czekamy na kolejną dzidzię i bardzo się cieszę.
Jestem z lubelszczyzny.
 
Do góry