reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

ups,przegapilam,ale juz sie przedstawiam;-)
Alicja ze Szczecina,32 lata.z moim partnerem jestesmy 4lata i mimo niespodzianki bardzo sie cieszymy,ze bedziemy rodzicami.
 
reklama
Hej

Juz sie wstepnie przedstawilam na glownym watku Stczniowek 2013 ale tutaj moze napisze cos wiecej. Mam na imie Emilia, 29 lat, od 10 lat mieszkam w UK. Od 3,5 lat zona cudownego mezczyzny, Chrisa ktory jest zawodowym zolnierzem. Mamy 3letniego syna Andersa. Mieszkamy w Alton w Hampshire, polodniowa Anglia.. niewiem jak dlugo tutaj pomieszkamybo mezowi zapowiada sie awans i byc moze przeniesienie do innej jednostki, no ale jak narazie jestesmy gdzie jestesmy. Pierwsze dziecko nie planowane ale mila niespodzianka a drugie jak najbardziej planowane. Udalo nam sie za pierwszym razem.
 
No to i parę słów o mnie. Czarni to Basia :-) mieszkanka z okolic Koszalina chodź bliżej mam do morza. W listopadzie skończę 24 lata. Z moim Łukaszem jesteśmy ze sobą od ponad 5 lat a w listopadzie minie mam 3 lata po ślubie. Mamy wspaniałą 3 letnia córkę Oliwke która była planowana zajęło nam to pół roku z obecna ciąża poszło nam to dłużej udało sie w 19 cyklu. Więc teraz oczekujemy naszego drugiego szczęścia i nie możemy sie doczekać co tam maluszek kryje między nogami. To chyba tyle jak na wstępie :-)
 
witajcie styczniówki, czytam Was już długo, udzielam się też na innym forum, ale postanowiłam do was dołączyć, bo na prawde dużo tu się dzieje :tak: jestem w 14 tc, termin na 17 stycznia (wg usg genetycznego),w październiku skończe 24 lata, to moje pierwsze dzieciątko, jestem bardzo przewrażliwioną ciężarówką, wszystko mnie martwi i stresuje:) i mieszkam w Wa-wie:)
 
Emiliam gratulacje błogosławionego stanu:)
Nam również z mężem udało się za pierwszym razem - na całe szczęście:)
Odzywaj się często i pozdrawiam serdecznie :)
 
Hej Dziewczynki :) Też się przedstawie :) Mam na imię Ewelina i mam 23 lata... Datę porodu mam na 8.01.2013, już szczerze chciałabym świeta Bożego Narodzenia nie możemy się doczekać jak nasza dzidzia bedzie razem z nami. Stronę Babyboom poradziła mi moja siostra. Czytam o was już od dawna i naprawdę lubie czytać co u was a najbardziej jak przebiega wasza ciąża... Pozdrawiam
 
Ups .... ja przegapilam przedstwienie sie tutaj i na ogolnym zaczelam troche ...

Mam na imie Asia, mam 29 lat, jestem z Warszawy. Ponad 4 miesiace temu przeprowadzilam sie do Nowego Jorku do Narzeczonego. Po roku znajomosci, widzenia sie co 2 miesiace i ciaglego skype :-) stwierdzilismy ze nie chcemy dluzej byc na odleglosc. Zrezygnowalam z pracy, spakowalam sie w 3 walizki :-) i pojechalam za ocean. Pobralismy sie, jestesmy bardzo szczesliwi. Dziecko planowalismy ale nie tak szybko haha, chcialam najpierw sie troche zaklimatyzowac a tu w sumie od razu ciaza :-) Cieszymy sie bardzo bardzo !!! Tylko wiadomo obcy kraj, daleko od najblizszych wiec i stes wiekszy ale dajemy sobie rade :-))
Pozdrawiam serdecznie :-*
 
reklama
No widzę, że ja też się tu wpierw przedstawić powinnam :) Jestem Marysia, mieszkamy z mężem w Szczecinie na Prawobrzeżu, aktualnie jestem w domku na wychowawczym ze starszym synkiem Rysiem, w brzuszku mam nadzieję rośnie dziewczynka. Jestem farmaceutką. Synek ma 14 miesięcy i cieszę się bardzo, że rodzeństwo pojawi się zanim zdążę z niego zrobić rozkapryszonego jedynaka ;P
Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!
 
Do góry