reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witajcie
A ja nazywam się Karolina i razem z mężem (który wytrzymuje już ze mną 7 lat w tym dwa po ślubowaniu) oczekujemy naszego maleństwa, które powinno się zjawić w drugiej połowie stycznia :) Jestem z okolic: Zielona Góra/Głogów/Lubin :) Mam 24 lata i wg lekarza noszę pod serduchem córeczkę :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy, Anna pochodzę z Bełchatowa z centralnej Polski. Mam 33 lata i wg pierwszego usg urodzę 23 stycznia wg. drugiego 15 stycznia. Nie jestem mężatką i nie mam męskiego oparcia ale świetnie daję sobie radę. od tygodnia już na zwolnieniu po małych problemach, ale jak uważa mój lekarz wszytko idzie prawidłowo więc przestałam się już przejmować na zapas.Chcę chyba wszystkim udowonić że bycie samotną mamą nie jest takie złe, to moje piersze dzieciątko,ale nie pierwsze którym się zajmowałam. Moje siostry obdarzyły mnie 3 trzpiotów. Pozdrawiam seredcznie wszystkie tutejsze mamy i posyłam całuski dla Waszych milusińskich pociech.:-)
 
Tu mnie jeszcze chyba nie było :-D
Magda - 32l - mieszkam w wielkopolsce, od 6 lat szczęśliwa mężatka, mama 2-letniej córci - Hanusi. Jestem nauczycielką w szkole podstawowej i gimnazjum (uczę matematyki i fizyki). Nasz drugi maluszek ma przyjść na świat 6 stycznia :-D
 
witam , Marta 26 lat. Żona Adama od 1.5 roku. To będzie moje pierwsze dzieciątko, termin mam na 6 stycznia ( jak moja przedmówczyni), a pod serduchem noszę Alana :)
 
Hello :)

Nazywam się Monika, na co dzień dzielna copywriterka, żona od roku, mama już w styczniu 2013 roku :)
Mam 26 lat (rocznikowo 27, ale co tam...), mieszkam w Gdańsku. Maluch planowany, trafiony za pierwszym razem :)
 
Kaśka, lat 26, mama 3 letniej Kamilki (01.08.2009), kobieta zamężna od 13.09.2008r., jak na razie zajmuję się córeczką, mieszkam na zamojszczyźnie, to jest moja trzecia ciąża, bardzo niespodziewana bo pod koniec marca poroniłam (8 tc), a w kwietniu znowu byłam w ciąży, całe szczęście że dzidzia zdrowo się rozwija, termin mam niby na 5 stycznia, ale ostatnio z usg wyszło że 9, i niby ma być druga dziewuszka :)
 
reklama
Witajcie ;-)

i ja w końcu postanowiłam się przywitać :tak:
Mam na imię Eliza, mam 32 lata i jestem już mamą Gabrysi z grudnia 2009r.Pochodzę z Warszawy , obecnie mieszkam w okolicach. Cały czas przebywam na urlopie wychowczym.
Termin mam jakoś na 23 stycznia, od 10tc wszystko wskazuję na to ,że tym razem będzie to chłopiec , choć cieszyć się będe po usg połówkowym :tak: Ciąża tak jak poprzednia do łatwych nie należy, pierwszy trymestr -koszmarne samopoczucie, drugi dużo lepiej ,ale niestety tak jak i w pierwsze ciązy zaczeły się skurcze :-( także przyjmuję luteinę, nospę i mam dużo leżeć, co do łatwych nie należy jak juz jedno dziecko jest ;-)

Pozdrawiam wszytskie styczniówki a szczególnie tą co już znam z grudniówek -Lanje ;-):tak:
 
Do góry