reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witaj Patrycjo:blink: Oby tym razem 2 kreseczki towarzyszyły Ci przez całe 9 mesięcy:tak:

Onesmile rzeczywistość Polska jest różna od tej zagranicznej, ale da sie do niej przyzwyczaić. U nas plan był zawsze powrotowy, jednak ze względu na dzieci troszkę się przeciągnął. Trochę tęsknimi sie za pewnym rzeczami z UK ale ogólnie dobrze mi tutaj:tak: Mamy swój dom, rodzinę, rodzicó, rodzeństwo, kupę znajomych przyjaciół i nie jesteśmy tymi obycmi w polskim karju. Prawdą jednak jest, że warunki polskie są tragiczne i wszystko tutaj ludziom utrudniają i wszystko kosztuje kupe kasy. Trudno zasmakowaliśmy innego życia to musimy teraz żyć z jego świadomością w tle. Życie to kwestia wyboru, jak nam się nei będzie podobać to zawsze możemy wrócić, ale jednak chyba w duszy czujemy, ze przynależymy do tego chorego kraju (a może do jego zdrowszej części:-p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!!! mam na imię Asia i mam 26 lat. jesteśmy z mężem niecały rok po ślubie i to moja pierwsza ciąża. na razie nawet u lekarza jeszcze nie byłam bo jest na urlopie a ja dowiedziałam się na początku tego tygodnia - wyszły mi dwie ogromne krechy. trochę się boję bo najpierw chciałam znaleźć jakąś pracę a później zaplanować dziecko ale mąż mnie pociesza że damy radę i jakoś to będzie... no oby... aha a do lekarza idę 31.07

 
Cześć Asiula, pewnie, że jakoś się poukłada. Dziecko wnosi dużo zmian, ale często na lepsze;-) Spokojnego donoszenia dzidziusia.

A ja takiego byka we wcześniejszym poście zrobiłam i nikt mnie nei poprawił:zawstydzona/y: Już edytowałam:sorry:
 
to i ja się przywitam ;)
mam 22lata, mieszkam w Małopolsce, ale bardzo blisko śląska.
jestem młodą żoną i kura domową :rofl2:

będę Was tu zawalać pytaniami, mam nadzieję, że wybaczycie, ale w temacie jestem zielona ;P
 
Witaj Mru i pamiętaj, że kto pyta nie błądzi :)

A ja już na forum zadomowiona a jakoś nie było okazji jeszcze tu się przedstawić :) A więc jestem 22-letnią żoną od roku, mieszkającą w zach-pomorskim. Mam za sobą jedną ciążę, którą straciłam 4 listopada w 7 jej tygodniu. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze. Staram się nie dopuszczać do siebie innych myśli. Dzidzia jest bardzo chciana i bardzo wystarana. :) Więc muuusi już z nami zostać i pięknie rosnąć co będziemy co jakiś czas podglądać :)
 
Cześć Dziewczyny!
Widzę, że jestem jedna z najstarszych. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża (termin wychodzi mi na 24 marca, w piątek idę do lekarza).
Nie panikujcie proszę z tymi poronieniami, bo też zaczynam się bać :)
Mam nadzieję, że wszystkie pięknie donosimy ciążę :)
uściski!
asia grubasia
 
Cześć dziewczyny. Ja również chciałam dołączyć do Waszego grona. Po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że jestem w ciąży z terminem na 6 marca. Mam 27 lat i będzie to moje drugie dziecko, mam już 4-letniego synka, którego kocham nad życie mimo, że coraz częściej daje nam popalić:-) Z mężem jesteśmy 6 lat po ślubie, mieszkamy w woj. podkarpackim. Marzec jest pięknym miesiącem bo oboje z mężem jesteśmy marcowymi dziećmi, więc tym bardziej się cieszymy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-)
 
reklama
Do góry