reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Anezram - :* :* dziękuję za miłe słowa. :) staram się być szczęśliwa. :) rodzice, mimo wszystko, wspieraja i pomagają, chociaz staram sie robić wszystko sama... Ale oni tez mają frajdę, jak coś koło nas zdziałają. :) Dla samej siebie - zapisalam się na jazde konna i srednio co 4 dni wybywam z domu na 2-3 godzinki. Żeby nie zwariować i odreagować w pozytywny sposob. A Ksawery dostarcza mi samych wspaniałych przeżyć. Mój Maly facecik. :)
 
reklama
Haha;) pamiętam, że się przedstawiałam, ale nie wiedziałam, że jest specjalny wątek:-) Mam na imię Ania, jestem szczęśliwą narzeczoną, ja mam 24 lata a mój partner Maciej 28, 18.04.2013 roku na świat przyszedł nasz syn Jakub- oczko w głowie rodziców:-) z zawodu jestem terapeuta uzależnień i to chyba tyle... pozdrawiam
 
Oh, ja w tym wątku również się nie przedstawiłam :) Mam na imię Kasia i mam 23 lata. Od ponad roku jestem szczęśliwą żoną Marka lat 27, a od 1,5 miesiąca szczęśliwa mamą Mikołajka. Z zawodu jestem technikiem cyfrowych procesów graficznych ;]
 
Do góry