reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

A u nas jest tak, że ani ja za bardzo nie mogę w to uwierzyć, ani mój mąż. Natomiast oboje od rana nie potrafimy myśleć i skupiać się już na czymkolwiek innym... :-)

M.Soul czuję dokładnie to samo. Gdziekolwiek nie jestem, w pracy, na zakupach, w domu, czytając książkę czy oglądając film- ciągle i bez przerwy myślę o tym, że jestem w ciąży. Aż się zastanawiam, czy tak będzie całe 9 miesięcy, czy przestanie mnie to aż tak emocjonować po jakimś czasie hehe :) widzę, że jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży :) masz termin na 20 kwietnia? pozdrawiam!
 
reklama
Chyba nie jesteśmy dokładnie na tym samym etapie, bo Ty masz na suwaczku 4 tyg. i 6 dni a ja 4 tyg. i 2 dni :-) Wg kalkulatorka internetowego wychodzi mi 23.04. ale coś konkretniejszego będzie można stwierdzić po wizycie u lekarza. Pozdrawiam :-)

PS. Ja też nie wiem czy kiedykolwiek ta ekscytacja mi przejdzie... :-D
 
To i ja się wpiszę! Hej, jestem Ania i to też jest moja pierwsza ciąża. Studiuję w Warszawie filologię włoską. Tatuś dziecka nie jest co prawda moim mężem ale prędzej czy później będzie :) Termin mam na około 5.04!

Mam tak samo jak Wy dziewczyny! Też nie mogę o tym zapomnieć ani na sekundę i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u lekarza :)
 
w pracy mam zapewnione ubezpieczenie medyczne i tam mam jakiś wariant Maximum, mam zapewnione prowadzenie ciąży razem ze wszystkimi badaniami i chyba z tego skorzystam.
 
to zazdroszczę Ci takiej pracy;) Ja niestety pracuje na umowę zlecenie;( i nic mi nie przysługuje.Ciężko jest w Lublinie z pracą.:szok:


 
WItajcie już coś wczesniej pisałam ale nie przedstawilam się . Jestem mamą smyka Nikodema :) ma obecnie 2 latka. Siedzę z nim na wychowawczym. Na codzień podróżujemy po okolicach i poznajemy nowe słówka :) na tym etapie jest teraz Niko.
O ciąży dowiedzieliśmy się dokładnie z drugie urodziny synka :) bardzo się cieszymy bo najwyższa pora żeby smyk miał się z kim bawić i będzie taka fajna różnica wieku :)
Mam nadzieję że miło spędzimy tu wspólnie te 9 miesięcy :)
 
reklama
a ja przywitałam się na ogólnym ale i tu jeszcze raz się przywitam
jestem Magda 27 lat mieszkam jakieś 60 km od Wawy
mama Wojtka 1 września będzie miał 1,5 roku skończone ur. 1 marca 2011
o tej ciąży wiem od 2 dni no i teraz czas się umówić na wizytę u gin wstępnie termin obliczyłam na 19 kwietnia wg. OM ale zobaczymy co na to lekarz powie bo niedawno skończyłam karmić synka i cykle miałam rozchwiane między 28 a nawet przedostatni cykl 40 dni miał
 
Do góry