reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam Was serdecznie. Mam na imię Iwona i mam 27 lat. Właśnie wróciłam od lekarza i już widziałam moje maleństwo. Cudowne uczucie. Miło mi będzie z Wami dzielić te 8 miesięcy które pozostały do porodu. Pozdrawiam gorąco :)
 
reklama
Witam.

Mam na imie Gosia mam 31 lat i 2,5 letniego synka Tomusia.Obecnie mieszkam w Norwegii, ale dosyc czesto jestem tez w Pl. Obecnie nie pracuje ,ale po porodzie zaczne szukac pracy. jestem mezatka od 5 lat, a razem juz 14 lat:-)
Milo mi do Was dolaczyc. Pozdrawiam.
 
Witajcie :)
Mam na imię Ania. Jestem mamą 3 letniej Mai.. Wczoraj byłam u lekarza, który potwierdził ciążę 6 tydzień :)
Ciąża planowana. Na razie pracuję ale niestety dopadają mnie już ciążowe dolegliwości :-( i czuję się mega zmęczona. Przy mojej rezolutnej i pełnej energii córci ciężko jest pomyśleć o odpoczynku.
Życzę wszystkim mamusiom wspaniałych 8 m-cy ciąży i lekkich porodów
 
Witajcie, z tej strony Elżbieta.
To mój debiut na forum przyszłych mam :-D, mimo, że mam już 35 lat. Jestem PRowcem, uwielbiam ludzi, psychologię, czytanie, piesze wędrówki i niepiesze podróże.
 
Witam jestem Kasia mam 27 lat i jestem prawdopodobnie w 5 tc.
Wszystko okaże sie jednak jak zjawie sie na wizycie u Pana Lekarza :0
Obecnie mamy córke 3,5 letnia która 3 wrzesnia idzie do przedszkola cieszy sie niesamowicie
Jestem mężatka od 2007 roku :)
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Mam na imię Ewa, mam 24 lata (maz 28). Na forum jestem od dawna- dość doświadczona juz ze mnie mamuśka- Sierpniowka 2008 i Styczniowka 2011 :-). Od jakiegos czasu nie logowalam sie na forum i usunieto mi konto :szok:- a wiec wracam pod nieco innym nickiem (wczesniej eevciaa) i chetnie do Was dolacze.

Ta ciaza jest dla mnie wielkim zaskoczeniem- musze przyznac ze nie planowalam wiecej dzieci i przez pierwsze dni (o ciazy dowiedzialam sie 13 sierpnia) bardzo bylo mi ciezko, nie umialam sie cieszyc :zawstydzona/y:... Nadal bardzo sie boje jak sobie poradze z trojka dzieciaczkow i w ogole o to jak damy rade finansowo ale juz kocham ta małą istotkę i wazne by dzidzia zdrowa byla a reszta sie ulozy, zrobie wszystko by bylo dobrze :tak:


Pozdrawiam Kwietnioweczki a w szczegolnosci stycznioweczke '11 Klaudoos- gratulacje Kochana :-D
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie, a zwłaszcza te kwietniowe...:biggrin2:
Mam na imię Monika i również spodziewam się w kwietniu po raz czwarty zostać mamą. Obecnie jestem mamą trzech córeczek w wieku 16, 15 i 13 lat... Dlatego synuś i braciszek jest bardzo oczekiwany, ale tak naprawdę to najważniejsze jest to by dzidziuś urodził się zdrowy!
Mam wiele obaw dotyczących ciąży. Ze względu na wiek bo mam już 36 lat, oraz przede wszystkim dlatego ze 3 lata temu w 6 tyg straciłam dzieciątko:-( Niestety i tym razem kilka dni temu wystąpiło u mnie krwawienie, na szczęście usg pokazało że dzieciątko ma się dobrze, a tak bardzo się bałam... Ja dostałam zwolnienie z pracy, muszę brać luteinę i dużo leżeć. Mam jednak nadzieję że wszystko będzie dobrze i niedługo będziemy się cieszyć naszym maleństwem...
Raz jeszcze pozdrawiam i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom... :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Witam,
i ja się przywitam. Mam na imię Agata. To mój pierwszy post i tak naprawdę pierwszy dzień życia ze świadomością, że... jestem w ciąży.
Mam 22 lata. Narzeczonego. Za kilka dni zamieszkamy razem.
Chyba nie jestem w stanie nic więcej napisać... poza tym, że jestem przerażona ale niesamowicie szczęśliwa. Można powiedzieć , ze to była wpadka kontrolowana :)
 
reklama
monica, dorosłe masz córy, a wszystko będzie dobrze, córcie w takim wieku, że bardziej One mogą pomóc, niż Ty musisz przy nich "skakać", więc dbaj o siebie i odpoczywaj :-)

klempa, witaj, zapraszamy na ogólny wątek :tak:
 
Do góry