reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
hej ciążarne lasencje, pare razy wdepywałam do Was ale jakos czytanie mi nie wychodziło:-pmoze dlatego ze trza się skumac bardziej, wiec piszę:-D
Mam 3 letnią dziołszkę i dziś pyka nam z mężem 4 lata od ślubu heheheh
Pozdro dla Was i brzuchów, szczególnie dla Dominiczki, z którą już troche przegadałysmy na innym forum:-p

Jest któraś z dolnego śląska?
 
Czesc dziewczyny!
Mam 29 lat. Bardzo milo mi do Was dolaczyc z moim pierwszym malenstwem :-)
Czekalismy z mezem na nie ponad rok i mam nadzieje ze w koncu sie nam uda.
Do tej pory czytalam sporo a teraz chyba najwyzszy juz czas cos rowniez popisac :-)
 
Witam wszystkie Mamuśki:) Dziś pierwszy raz trafiłam na babyboom ale mam nadzieję zostać tu na dłużej:)
Mam 25 lat, od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką. Wiadomość o ciąży przyjęliśmy z ogromną radością ale też obawą- to nasza druga ciąża. Pierwszą usunięto mi w maju tego roku- w 12 tygodniu dowiedziałam się, że moje bliźniaki od miesiąca są martwe. Teraz staram się myśleć pozytywnie, ale chyba dopiero od niedawna uwierzyłam, że wszystko będzie ok. I teraz juz musi :) !
mieszkam w Łodzi, kończę studiować psychologię i podyplomowo pedagogikę i wraz z mężem prowadzimy własną działalność.
Uf, ale się rozpisałam! Oczywiście z natury jestem gadulcem! :)
 
reklama
Do góry