reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

Monila

Aniołkowa Mama KArolka
Dołączył(a)
18 Listopad 2010
Postów
4 283
Miasto
Sląsk
Tak sobie pomyślałam ze przyda nam sie takze watek w ktorym kazda z nas napisze pare słow o sobie tak dla poznania sie :-)

wiec zaczne pierwsza :-p

Mam Na imie Monika mam 25 lat , mieszkam na Ślasku :-) od 5 Lat jestem szczesliwa mezatka :-) od 2 lat jestem Aniołkowa mama najwspanialszego Aniołeczka mojego syneczka Karolka :*
to moja druga ciaza :-) jak najbardziej planowana :-)
 
reklama
to i ja naskrobie cos:-)
na imie mam Sylwia ,jestem mezatka od prawie 7 lat i mama prawie 3 letniego Szymona,aktualnie mkieszkam w Redzie,wczesniej w Gdyni,to moja trzecia ciaza i może nie ostatnia:-D
 
To ja będę kolejna :)

Na imię mam Gosia, 24 lata z okolic trójmiasta.
W lipcu będę dopiero rok po ślubie :)
Pierwsza ciąża (nieplanowana) zakończyła się poronieniem w grudniu, teraz ciąża jak najbardziej planowana, udało się w drugim cyklu- pierwszy cykl-ciąża biochemiczna.

Planuję na początek dwójkę dzieci, docelowo chyba trójeczkę :p:p zobaczymy w trakcie:-)
 
ja mam na imię Natalia , w tym roku stuknie mi 31 lat, jestem mężatką od ponad 10 lat a na stanie trójka dzieci ( co widać po suwaczkach;-))
czwartę dziecię planowane :)
 
no to i ja coś wyskrobie :-) na imię mi Magda mam 23 lata i pochodzę z Warszawy, mężatka od 3 lat, mam niespełna 3 letniego łobuziaka Kacpra, druga ciąża planowana i mam nadzieję że nie ostatnia :-)
 
Mam na imię Ewa, 27 lat z okolic Krakowa. Jestem szczęśliwą mężatką od pięciu lat. Mam kochaną czteroletnią córkę Martynkę. Jestem też mamą dwóch Aniołków...
To moja czwarta ciąża, planowana, udało się w pierwszym cyklu staranek:-Dzresztą jak wszystkie moje ciąże.
Tym razem okazało się, że będą najprawdopodobniej bliźniaki, więc cieszę się podwójnie i mam nadzieję, że tym razem będzie już wszystko dobrze....
 
Ja mam na imię Ania jestem ze Szczecina i w październiku skończę 31 lat.
Od nieco ponad roku jestem szczęśliwą mężatką i to moja pierwsza ciąża.
Długo czekałam na miłość swojego życia więc trochę późno wszystko zaczęłam :tak:
 
Witam, mam na imię Ewa, mam 31 lat, pochodzę z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, teraz mieszkam w Warszawie
jestem szczęśliwą mężatką od 9 lat, mam cudnego synka 6 letniego , który od września idzie do szkoły
w zeszłym roku już się staralismy o drugą dzidzie, ale jak widać się nie udało :( mam nadzieje że teraz będzie wszystko ok
myślę pozytywnie i jestem bardzo szczęśliwa ze jestem w ciązy
 
Ja mam na imie Natalia, 27lat :-) w pazdzierniku stuknie 2lata małzenstwa:-D Mam synka, Marcela 16miesiecy. Pochodze z Opolszczyzny a od 4lat mieszkam w Niemczech w Berline:-) To moja druga ciaża, wersja dla męża wpadkowa ciąza, wesja oficjalna ciąża jak najbardziej planowana:-D Mąż chciał jeszcze poczekac wiec musialam wziac sprawe w swoje ręce :tak::-D
 
reklama
dobre ile ja znam takich wpadkowych drugich dzieci ,facet zawsze ma czas a to nam przychodzi z brzuchem chodzic i opiekowac sie dziecmi. :-)
 
Do góry