reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

No to i ja się przedstawię. Mam na imię Agnieszka, w lipcu stuknie mi równa 30stka, za parę dni będziemy mieć z mężusiem 4 rocznicę ślubu. Mamy cudownego 3 letniego synka Marcelka, który od września rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem, synka udało się zmajstrować za pierwszym podejściem. O rodzeństwo dla niego staraliśmy się prawie rok, także ciąża jak najbardziej planowana. :-)
na86 Bardzo ładne imię wybrałaś dla synka:-)
 
reklama
A ja nazywam sie Ania mam 24 lata :-) Mam synka 5 letniego , który nie do końca był planowany hah ale jak juz był to był bardzo ale to bardzo chciany i kochany, w tym roku idzie do zerówki jest wcześniakiem ;-) po ślubie jestem nie całe 4 lata 2 ciąża planowana równie chciana i kochana :-) Mieszkam nie daleko Katowic ..
 
Mam na imię Kasia i w lipcu skończę 24 lata. Mieszkam w Łodzi. Z Mężem razem idziemy przez świat ponad 6 lat, a od ponad roku jesteśmy małżeństwem. To moja pierwsza ciąża jak najbardziej chciana i planowana. :-D
 
Ja również jestem Kasia, mam 25 lat, mieszkam z moim partnerem w Rzeszowie, w tym roku planujemy się pobrać :) a ciąża pierwsza, bardzo wystarana i chciana od dawna ;) No i na niej miejmy nadzieje się nie skończy :)
 
no to teraz kolei na mnie, ja jestem najstarsza z was, ale ja pozno zaczelam zycie rodzinne, mam na imie kasia, mieszkam od zawsze w Katowicach, mam 34 lata, matyldzia ma 4,5 roczku, to jest moja druga ciaza i oby ostatnia, docelowo dwojka dzieci, a potem inwestycja w siebie :)
 
I ja się witam :-) Mam na imię Magda, w lipcu skończę 27 lat. Mieszkam na wsi pod Krakowem. Mam dwójkę dzieci - Tomaszka prawie czteroletniego i Anulkę półtoraroczną. Nasza trzecia dzidzia jest planowana i chciana. Ale raczej na tym poprzestaniemy. Już teraz niektórzy wywalają oczy jak słyszą, że to trzecia dzidzia. Bo teraz jest "moda" na jedno, góra dwoje dzieciaczków :-p:blink:
 
To i ja sie przedstawię -Edyta mozna powiedzieć ze mam 30 lat ,mieszkam w uk ,mam trzech synkow i meza :-p
 
Witajcie :) Coś już od jakiegoś czasu podejrzewałam, ale dopiero dzisiejsze dwie kreski na teście pozwoliły mi uwierzyć, że za kilka miesięcy będę mamą. Mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża. Jestem strasznie przejęta i jeszcze bardziej szczęśliwa. Witam was serdecznie - mam nadzieję, że miło nam upłynie wspólne oczekiwanie.
 
reklama
hejka
mam na imię Anka, 29 lat, z m jesteśmy razem już ponad 11 lat, po ślubie jak widać w suwaczku niecałe 5:tak: to nasze pierwsze długo wyczekiwane dzieciątko. Czy będą następne to czas pokaże.
 
Do góry