reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

reklama
Termin mam na 2 lutego :) Imienia dla Młodego jeszcze nie wybraliśmy, bo za dużo mamy pomysłów - córka chce Błażeja, Mężon Kacpra, a ja Filipa, Nikodema albo Mikołaja. Z każdym dniem bardziej pochylamy się nad Mikołajem.


Nie mogę dodać suwaczka :( coś mi komp szwankuje i co chwila wywala
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :-)
Postanowiłam dziś do Was dołączyć, bo lepiej późno niż wcale i bardzo żałuję, że nie przyszło mi do głowy wcześniej poszukać kogoś z kim będzie mi łatwiej przeżywać ten czas ;-)

Pochodzę z Jarosławia, ale już zadomowiłam się na stałe w Rzeszowie :-)
Planowany termin porodu z wizyty na wizytę wacha się między 11 a 14.02. W każdym razie pan doktor uważa, że na pewno urodzę w pierwszej połowie lutego :blink:
 
Witam. Chce sie dołączyc jak moge:-) Mama 9 latka i przyszła mam blizniakow z Londynu:laugh2: termin ok 20 luty aczkolwiek wiadomo ze blizniaki szybciej pchaja sie na swiat:-D
 
reklama
Do góry