reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mnie też nie ma;-) Mam 26 lat (za kilkanaście dni kończę 27), mam 4 letnią córkę. Pochodzę z Lublina, tutaj mieszkamy i pracujemy. Od prawie 5 lat jestem mężatką. To moja czwarta ciąża, długo staraliśmy się o rodzeństwo dla córki, dwukrotnie poroniłam. O tym jak mam na imię dowiedzie się pewnie potem, albo na wątku zamkniętym;-)
 
mnie też tu jeszcze nie ma :D

Gosia, mam 30 lat i kochaną córkę Oleńkę. Mąż mówi, że teraz siusiaka skonstruował, ale ja wiem lepiej :D
 
Czesc mam na imie Bogusia :-) mam 34 lata , 10-cio letnia córke Nicolkę i 11 lat małzenstwa za sobą :-D Pochodze z Rabki Zdrój gdzie mieszkamy i pracujemy " na swoim":-D 4 lata temu miałam cp i straciłam lewy jajowod. Nie sadziłam ze kiedykolwiek znow bede mogła doswiadczyc takiego CUDU :-D:tak::-D Ciesze sie ze jestem tu z Wami ;-)
 
Czesc mam na imie Bogusia :-) mam 34 lata , 10-cio letnia córke Nicolkę i 11 lat małzenstwa za sobą :-D Pochodze z Rabki Zdrój gdzie mieszkamy i pracujemy " na swoim":-D 4 lata temu miałam cp i straciłam lewy jajowod. Nie sadziłam ze kiedykolwiek znow bede mogła doswiadczyc takiego CUDU :-D:tak::-D Ciesze sie ze jestem tu z Wami ;-)

Laleczka macie swoje agro? To już wiem gdzie na wakacje się wybiorę :-D:-D:-D
 
Dziewczyny, a jak poznać, który wątek jest zamknięty? Mamy takie?
 
reklama
To ja też dopiero teraz mam 37 lat, druga ciąża. Córeczkę straciłam w lipcu tego roku. W brzuchu mam bliźniaki. Jestem sama (w sensie braku partnera), bo ojciec dzieci odszedł.
Jestem położną i embriologiem, wciąż pracuję.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry